video

Petra Měchurová pro MUIP

Světově uznávaná kadeřnice Petra Měchurová a top mua Hristina Georgievska vytvořily pro Make-Up Institute Prague krásný vizuál k promo nového vlasového kurzu STYLE HAIR, který je určen pro pokročilé vlasové stylisty.

Runway Make Up kurz SRPEN 2016

Milujeme přehlídky, milujeme být pod tlakem, vydat ze sebe maximum, milujeme přehlídkový stres a vše,co s tím souvisí. RUNWAY makeup kurz Ti umožní prožít přehlídku na vlastní kůži!

MakeCup make-up awards 2016

Tématem letošního finále MAKECUP make-up awards byl POISON. Mrkněte, jak si s tématem poradili finalisté soutěže. Zvítězila make-up artistka Daniela Jiráková, gratulujeme!

Backstage kurzu Smokey Eyes & Eyliner

Pokročilý make-up kurz pro všechny makeup artisty, kteří se chtějí zdokonalit v kouřovém líčení a linkách všech různých tvarů a barev. Intenzivní workshop, ve kterém se maximálně zdokonalíš.

Vizuál s Jitkou Boho

Backstage video s Jitkou Boho. Fotili jsme vizuál pro INTERBEAUTY PRAGUE. Makeup vytvořila úžasná Hristina Georgievska. Styling Olo Křížová a fotila Nikola Šrajerová.

INTERBEAUTY PRAGUE 2014

Každý rok se účastníme kosmetického veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE, na který se vždy pilně připravujeme. Zveme slavné tváře a tvoříme kreativní makeupy. Inspiruj se!

MakeCup 2015

Finále makeup soutěže MAKECUP make-up awards 2015, kterou pořádáme. Cílem je najít talent. Do soutěže se mohou přihlásit amatéři i zkušení vizážisté. Vítězkou v roce 2015 se stala Andrea Lengyelová.

Runway make-up kurz

Runway make-up kurz je vždy plný napětí a zážitků. Podívejte se na video z kurzu, na kterém studentky zažily přehlídku na vlastní kůži v rámci Filmového festivalu v Karlových Varech!

Bloggers Party

Dortíčky, kytičky, šatičky a nespočet líčidel – přesně tak vypadala beauty party, kterou jsme se spolupráci s Fashionmap a Zoot zorganizovali pro naše přední blogerky.

Andrea Verešová

Andrea Verešová pro nás nafotila speciální, extravagantní make-up kolekci. O líčení se postarala hvězdná Hristina Georgievska. Foto: Nicola Šrajerová

Extreme make-up kurz

Objev nový svět dráždivých textur, odvážných kombinací, bláznivých barev a revolučních postupů. Přihlaš se do kurzu extrémního líčení a překonej hranice všedního make-upu.

Rekvalifikační make-up kurz

Mrkni se do zákulisí Rekvalifikačního make-up kurzu, který je určený pro začátečníky, kteří se chtějí stát profesionálními vizážisty. V kurzu Tě naučíme vše pro úspěšný start.

Opening Party

Opening party Make-Up Institute Prague se nesla v duchu extravagantních make-upů, kreativního nadšení a jak jinak než ve velkém stylu.

Extreme s Filipem Novákem

Seznamte se s jedním z nejkreativnějších českých make-up artistů,který předává své zkušenosti v rámci Extreme make-up kurzu.

Interview s Jankou Letkovou

Vizážistka a lektorka Rekvalifikačního make-up kurzu o svém přístupu k make-upu.

 

Mistr filmového světa Sasha W. Isar

Pronikni do světla filmových efektů v kurzu Special Effects se světoznámým Sashou W. Isarem.

Fotograf Lukáš Dvořák

Je nám ctí, že i tak významný fotograf, Lukáš Dvořák, je součástí našeho týmu a má zájem o to předat co nejvíc zkušeností novým generacím vizážistů.

Grand Opening Fashion Club Prague

Ani famózní opening party Fashion Clubu v Praze se neobešla bez super make-upu a tak jsme byli povoláni do akce. Vybraní absolventi pod vedením lektora a vizážisty Tomáše Moučky vytvořili krásné fashion líčení inspirované poslední přehlídkou Chanel.