TV, STUDIO & VIDEO MAKE-UP KURZ

LÁKÁ TĚ SVĚT FILMU, TELEVIZE, PRODUKCÍ, VIDEO KLIPŮ A NATÁČENÍ REKLAM?

TENTO JEDNODENNÍ KURZ JE URČEN PRO VŠECHNY KREATIVNÍ VIZÁŽISTY, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ POSUNOUT VE SVÉ TVORBĚ O STUPEŇ VÝŠE.

Pro koho je kurz určen

Zájemci o tento kurz musí ovládát základní techniky líčení. Kurz je ideální pro ty, kteří by se chtěli do budoucna věnovat líčení reklam, působit v televizních a filmových produkcích. Studijní program kurzu je zaměřen na  líčení, které na kameře působí přirozeným dojmem v různých světelných podmínkách.V kurzu nechybí ani profesionální kameraman, který natáčí Tvé líčení v různých světelných podmínkách, které poté s lektorkou proberete do detailů, což je pro Tebe velkým přínosem do budoucna. 

Co tě naučíme?

V TV, studio & video make-up kurzu studentům odhalíme filmovou a televizní produkci a make-up, který je dnes vyžadován na náročných setech. Pokud prahneš po tom, jak pracovat s high-definition kamerami a naučit se, co se vyžaduje při tomto specifickém líčení,TV, studio &  video make-up kurz je pro tebe tím pravým řešením. V kurzu se zaměřujeme hlavně na přirozené  líčení na kameru s precizním líčením očí, obočí a rtů. Díky lektorce a jejím zkušenostem proniknete do zázemí a backstage filmové prudukce, zjistíte , jak to chodí na setech, co jako profesionál dělat a čeho se naopak vyvarovat, jak vypadá scénář a jak se hlídají návazosti a mnohé další. V kurzu pracujete na modelkách a vyzkoušíte si vše od přirzeného po výraznější líčení s dokonalými korekcemi obličeje. Speciální líčidla jsou po celou dobu zajištěny z naší strany.

Po absolvování získáš Certifkát Make-Up Institute Prague.

 

Kdo tě kurzem provede?

V našem lektorském týmu jsou pouze zkušení vizážisté s mnohaletou praxí. Lektor Ti sdělí nejen technické požadavky na dané líčení, ale také Ti prozradí nepsaná pravidla této branže a tzv. „tipy k nezaplacení“. Lektorkou kurzu 30.1. 2020 je úžasná Zuzana Buriánková.

V rámci výuky je přítomen je i profesionální kameramen, který Tvé líčení natáčí. Díky tomu si v rámci kurzu demonstrujete chyby a efekt světel a dalších efektů na Vaši práci.

 

 

Trvání: 1 den ( 9 – 16hod)

Cena: 3 590 Kč

Termín:

01.05.2020 (pátek)

BOOKING