Trénink technik

Chceš patřit mezi TOP vizážisty?

Cesta za tvým profesním snem nikdy nebyla otevřenější. Cíl ještě nebyl tak reálný a možnosti tak dosažitelné.

Obzvlášť u make-upu platí, že každá další minuta praxe tě posouvá dále, každá další tebou nalíčená  tvář tě přibližuje světu profesionálních vizážistů a je příslibem toho, že pojem dokonalost může charakterizovat i tvoje umění.

My už tohle všechno víme. A taky víme, že tréninků není nikdy dost. Proto jsme se rozhodli naše studenty podpořit tím, že ke každému make-up kurzu pro začátečníky nyní exkluzivně nabízíme bonus. 40 hodin tréninků zdarma.

TRÉNINKU NENÍ NIKDY DOST!

Absolvovat úspěšně kurz je jedna věc. Ta druhá je osvojit si následně všechny nové techniky a dostat do ruky aplikační vychytávky, které jsi se naučil/a od lektorů. Asi není třeba zdůrazňovat, že v tom všem se budeš nejlépe zdokonalovat jen díky neustálému procvičování pod vedením odborníků. Jak zvládnout perfektní linky? Jak dokonale prostínovat kouřové líčení či precizně vytvarovat konturu s červenou rtěnkou? To není jen o teorii. Ale především o praxi. Jinak řečeno, chce to chce trénink, trénink a zase jen trénink!

Sami jsme profesionály ve svém oboru už řadu let, a proto máme z vlastní zkušenosti ověřeno, že teprve neustálé, pravidelné procvičování tě  dostane mezi profesionální elitu. Praxe je pro vizážistu to nejcennější a právě proto poskytujeme exkluzivně pro naše absolventy trénink technik ZDARMA!

Naše rada určená speciálně pro tebe? Zdokonal se v technikách, získej větší profesní sebevědomí a jistou ruku ještě před tím, než tě osloví první klienti.

Jedním z přepokladů pro to, aby se z tebe stal kvalitní a uznávaný vizážista, je také vhodné vybavení. Kvalitní make-up kit jde ruku v ruce se zlepšující se odbornou úrovní každého make-up artisty. Proto ti doporučujeme dorazit na trénink už nejlépe s vlastním vybavením. Lektor s tebou rád zkonzultuje, jestli máš vše, co potřebuješ a případně ti doporučí, co bys ještě měl/a doplnit, aby se ti co nejlépe pracovalo. Nicméně i když své vybavení ještě nemáš, nic se neděje. K dispozici jsou ti naše plně vybavené učebny.

Na tréninkové hodiny nejsou z naší strany zajištěny modelky. Modelky zajištujeme jen na kurzy, ať už základní či pokročilé.

Tedy pokud chceš pracovat na modelce, prosím zajisti si ji na trénink. Pokud modelku mít nebudeš, nic se neděje a budete s ostatními studenty pracovat vzájemně na sobě.

 

 

Po koho je kurz určen?

Zejména jej doporučujeme absolventům BASIC PRO. Ale i absolventi všech ostatních základních kurzů jsou vítáni.

 

Jak to bude probíhat?

Nejprve se podívej na web, jaké techniky líčení tě zajímají. A poté se přihlaš na konkrétní termíny. Na výběr máš mnoho různých témat:

SMOKEY EYE – trénink kouřového líčení, který tě naučí, jak dokonale a bez jediné chybičky vystínovat víčka.

EYE LINER – kromě jiného se dozvíš, jak získat pevnou ruku na perfektní linky. Gelové či tekuté linky, líčení s ohledem na různé tvary očí, to vše si budeš moci procvičit.

RED LIPSTICK – jak na dokonalé rty? To brzy budeš vědět i ty! Trénink precizních kontur a profesionální nanášení rtěnky.

EYE BROW – víš, že tvar obočí je určující pro výraz v obličeji? Natrénuj správné tvary a přirozenou barevnost.

FACE – bezchybná “pleťovka” je základ, bez kterého žádné líčení nemá šanci obstát.

Výše uvedené tréninky budou probíhat formou workshopu a interaktivní výuky. Po celou dobu se ti samozřejmě bude věnovat lektor, bude  korigovat tvou práci a především bude připravený s tebou konzultovat vše, co tě bude zajímat a jeho upřímnou snahou bude zasvětit tě do tajů tvé profese a předat ti maximum zkušeností.

TRVÁNÍ JEDNÉ LEKCE: 3 hodiny 

TERMÍN: dle rozpisu

CENA: ZDARMA! Jelikož chceme, aby naši absolventi patřili mezi TOP vizážisty, rozhodli jsme se, že pro to uděláme maximum. Dobře víme, že pravidelný trénink je po studiu to nejdůležitější, a tak máme pro absolventy našich základních kurzů jedinečnou nabídku: Možnost čerpání tréninků zdarma jako podporu pro profesionální zdokonalení!

 

Trénink technik zdarma pro absolventy základních kurzů. Pokud máš jasno v tom, který trénink chceš u nás absolvovat, vyplň přihlášku a označ vybrané termíny. Termíny neustále aktualizujeme. Pokud Ti nevyhovuje žádný termín, stačí si počkat na další. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o Tvé rezervaci.

 

SMOKEY EYES_trénink kouřového líčení

studium - 3hod, 14:00 - 17:00

RED LIPSTICK_trénink aplikace rtěnky

studium - 3hod, 10.00 - 13.00

EYELINER_trénink očních linek

studium - 3hod, 10.00 - 13.00

EYE BROW_trénink obočí

studium - 3hod, 10.00 - 13.00

FACE_trénink pleťovky

studium - 3hod, 14.00 - 17.00