Svatební Speciál kurz líčení

Svatební líčení je naprosto  specifický obor, který zahrnuje soubor pravidel správného líčení nevěsty a přípravu jejího celkového vzhledu. Důležité je tyto zákonitosti poznat a zároveň umět naplnit představy každé nevěsty. 

Jedině v kurzu se naučíš, jak nalíčit nevěstu a její doprovod, aby to byl neopakovatelný  vizuální zážitek pro všechny, kteří budou jeho součástí. Dozvíš se jaké líčení je optimální pro obřad v dopoledních hodinách a jak postupovat, koná-li se svatba později odpoledne, jak ji skvěle upravit na focení a jak na natáčení. Vycvičíš se celkově přizpůsobit styl líčení vzhledu své  nevěsty, odstínu její pleti a samozřejmě i jejím svatebním šatům a účesu.  Zkrátka, tvoje nevěsta se musí cítit královsky a ty musíš vědět jak toho dosáhnout k její spokojenosti!

 

CO TĚ NAUČÍME?

Chceme naše studenty  podrobně seznámit se specifiky oboru a vybavit je všemi potřebnými znalostmi a technikami . Nejenom, že tě tento kurz naučí dokonale vše o svatebním líčení, ale navíc ti ukáže, jak své nabyté znalosti využít v praxi a uplatnit se tak v oboru. Jako vizážista se naučíš, jak si vybudovat v rámci svatebního líčení vlastní značku, kdo a co ti dopomůže ke zviditelnění, jak se pohybovat v oblasti PR a jaký typ spolupráce můžeš navázat se salony krásy. V cílové rovince kurzu jsi vybaven nejen praktickou stránkou a dovednostmi, ale i komunikačními nástroji, které ti zásadním způsobem pomohou nalézt jak uplatnění v odvětví vizážistiky a líčení obecně, tak i konkrétně v oblasti  svatebního líčení a společenských událostí.

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Guru svatebního líčení v České Republice, vizážistka Simona Bártová. Simona se úzce specifikuje na osobní klientelu a líčení nevěst , ročně nalíčí přes 80 svateb. Vede úspěšnou poradnu a je tou nejpovolanější pro to, aby tě naučila, jak s nevěstou zacházet tak, aby jsi byla součástí jednoho z nejdůležitějších dnů v jejím životě. Simona Bártová je velmi uznávanou odbornicí, která udává trendy ve svatebním líčení. Inspirujte se naším posledním videem s trendy na rok 2017

 

 

 

 

 

 

 

PODPORUJEME TVOJI ÚSPĚŠNOU KARIÉRU! Jako úspěšný absolvent  kurzu, máš možnost využívat bonusových služeb jako jsou podpůrné lekce ke zdokonalení technik,  praktické cvičení na místě za dohledu lektorky a dny fotografování navíc pro obohacení portfolia.       Navíc při úspěšném dokončení kurzu získáš možnost konzultace s agenturou pro vizážisty, která ti pomůže zprostředkovat první klienty!

CO SI ODNESEŠ? Nikdo neodchází s prázdnou, každý absolvent získá Certifikát našeho Institutu o absolvování kurzu Svatební Speciál a navíc krásnou fotografii svatební líčení pro rozšíření tvého portoflia.   Video z kurzu:

TRVÁNÍ: 1 den, 8hod, 9.-17.00

CENA: 3 590 Kč

TERMÍN:

26.03.2020 (čtvrtek)

BOOKING / PŘIHLÁŠKA