Special Effects (step 1)

04sZKOMBINUJ ZNALOSTI SVĚTA UMĚNÍ, GLAMOUR, MÓDY, BEAUTY A DESIGNU, APLIKUJ JEJ OBLIČEJ A TĚLO A PRONIKNI TAK DO ROZSÁHLÉHO SVĚTA FILMOVÝCH MASKÉRŮ. NAUČ SE SPECIÁLNÍ EFEKTY A TECHNIKY LÍČENÍ V NAŠEM KURZU LÍČENÍ PRO POKROČILÉ SPECIAL EFFECTS OD MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE.

 

PRO KOHO JE KURZ SPECIAL EFFECTS URČEN

Kurz je určen pro vizážisty, kteří ovládají základní techniky a fascinuje je prostředí filmů, reklam a speciálních efektů. V kurzu se zaměříš na základní efekty a zákonitosti filmových kamer.

CO TĚ V KURZU NAUČÍME

První den se věnujeme technice Flash Make-Up. Jednoduché triky pro to, jak vytvořit dokonalý základ. V dalších dnech prozkoumáš anatomii obličeje,  věnovat se budeš tvorbě jizev, krvavých očí, modřin a dalších. Pracuješ s profesionálními materiály, které používají opravdoví maskéři. Neboj se, na rozdíl od konkurenčních kurzů, u nás neexistují žádné modřiny z očních stínů.  Kreativní možnosti ve speciálních efektech jsou nekonečné!

 

KDO TĚ KURZEM PROVEDE

Sasha W. Isar – makeup artist s více než 17letou praxí, který má za sebou plno úspěchů i Česku v zahraničí. Sasha pracoval se zahraničními fotografy jako je Mathias Heitman, George Curtis, Jerome Albertini a Phill Griffin. Líčil zahraniční filmy s hercem Franco Nero, videoklip Boba Sinclara, reklamu na Max Factor se supermodelkou Carmen Kass, celosvětovou kampaň na Adidas a mnohé další. V současné době líčí hlavně celovečerní filmy, zahraniční reklamy a fotoprodukce. Z českých filmů například: Nabarvené ptáče, Czech Made Man, Hranaři, Líbáš jako ďábel, Post Coitum, Big sister.

 

CO SI Z KURZU ODNESEŠ

Skvělé zážitky a Certifikát Make-Up Institute Prague o absolvování tohoto kurzu. Nejen že se naučíš neskutečné efekty pro svou kariéru, ale zároveň učíníme tvé portfolio neuvěřitelně atraktivním díky profesionálním fotografiím, které v rámci kurzu získáš.

 

 

 

 

TRVÁNÍ: 2 dny, 10.00 – 16.00

CENA: 6 400 Kč

TERMÍNY:

26 – 27.09.2020 (sobota-neděle)

BOOKING / PŘIHLÁŠKA

 

Chceš nahlédnout do prostředí kurzu a mrknout na výtvory studentů?