Runway Make-Up kurz

Nenech si ujít jedinečnou příležitost, pronikni do tajů líčení módních přehlídek a zažij s námi runway líčení v praxi!

Sníš o dráze fashion make-up artisty? Chceš zažít atmosféru fashion show, obohatit si portfolio a získat zkušenosti? Absolvuj Runway Make-Up kurz a zažij s námi neopakovatelný zážitek.

 

Pro koho je kurz určen?
Runway Make-Up kurz je určen těm, kteří sní o dráze profesionálního vizážisty na přehlídkách a dychtí po nových technikách a hlavně zkušenostech. U zájemců o tento kurz se předpokládá znalost základních technik.

 

 

Co tě naučíme?
V kurzu zjistíš, jak to chodí v zázemí neboli backstage na módních přehlídkách. Naučíš se, jak se vytváří koncept líčení dle zadání módního návrháře, jak se pracuje v týmu s ostatními vizážisty, kadeřníky, stylisty a dalšími. Zjistíš jak se orientovat na place, co dokáže světlo s tvým make-upem a jak pracovat s modelkami. Naučíš se tajné triky na rychlé přelíčení, speciální vychytávky a další tipy, které ti pomohou v praxi. Zjistíš, které produkty ti nesmí chybět pro dráhu fashion vizážisty!

Večer po kurzu se zúčastníš reálné módní přehlídky v Praze! Pod vedením lektorky si nalíčíš svoji první přehlídku. Zažiješ, jak to chodí v praxi! Získáš nezapomenutelný zážitek, zkušenost a skvělé fotky do svého portfolia.

 

 

 

Co si odneseš?
To nejcennější a tou je zkušenost z reálné přehlídky. Dostaneš od nás fotografie z backstage a z přehlídky s tvým líčením, které přispějí k rozšíření tvého portfolia. Navíc od nás získáš Certifikát Make-Up Institute Prague o absolvování tohoto kurzu.

 

POZOR: Kapacita omezena!

Termín:

22.o2.2020 (sobota)

Cena: 3 590 Kč

 BOOKING