PUNK BODY ART

Pronikni do světa barev, neřízené kreativity a dej maximální prostor svému řádění. Progresivní, mladá, kreativní makeup artistka Kateřina Šulcová Tě provede světem krémových, tekutých a aqua barev. Prozradí Ti detaily svého umění a vytvoříš si vlastní punk body art na modelce. Pracujeme s celým tělem, vnímáme anatomii obličeje i těla a hrajeme si v respektu s barevným spektrem.

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Katka se makeupu věnuje již několik let. Je absolventkou kurzu MASTER PRO A-Z a make-up scénu zaujala svými umělecky dotaženými kompozicemi. Pracuje v reklamním průmyslu, často její tvorbu vídáte ve videoklipech a na eventech. Za roky své praxe má řadu podporovatelů, kteří se těší na její nové výtvory a produkce. Katka pravidelně líčí na kosmetickém veletrhu Interbeuaty, kde pro Make-Up Institute tvoří na místě velké kreace a dotváří tak atmosféru veletrhu.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Pro všechny kreativce. Podmínkou je ovládat základy líčení. Tento kurz je vhodný zejména pro ty, kteří rádi zkouší nové neotřelé techniky a jsou otevření jinému použití produktů. Budou ti detailně představeny různé techniky aplikací a práce s vodouředitelnými, krémovými i tekutými texturami. Velmi vhodný je tento kurz pro makeup artisty, kteří se chtějí zaměřit na bodypaiting a facepating.

 

 

JAK TO PROBÍHÁ?

V kurzu se modelkách, které zajišťujeme. Lektorka Ti předvede a vysvětlí svůj styl práce a nanášení produktů a pak už budeš tvořit ty sama. K dispozici je naše vybavení, s sebou stačí vzít jen své štětce. Pokud nemáš, půjčíme i štětce.

CO SI Z KURZU ODNESEŠ?

Maximální uspokojení ze svého výtvoru. Samozřejmostí je Certifkát o absolvování kurzu PUNK BODY ART

 

Termín: 5.11.2019 (úterý)

Čas: 10-16hod

Cena: 3 590 Kč

BOOKING