Proč s námi

 

Make-up Institute je přesně tím místem, které ti umožní splnit si svůj sen a věnovat se oboru,

který ti v každém okamžiku přináší radost a pocit naplnění! Je to jednoduché, stačí jen pochopit,

že to čím žiješ je tvoje práce!

NASTARTUJEME A PODPOŘÍME TVOJI KARIÉRU

Na úvod je třeba říct, že jsme jediný institut v celé České republice svého druhu a netrvalo nám dlouho stát se tak předním lídrem ve výchově profesionálních vizážistů.

S klidem tak můžeme prohlásit, že na těchto pevných základech hrdě stavíme budoucnost našich studentů. Za dekádu působení na českém trhu jsme „vychovali“ mnoho vizážistů, kteří se makeupem živí. Naší největší odměnou je úspěch našic studentů. Často od nich dostáváme zpětnou vazbu, že jsme jim změnili život a to je naše největší odměna, radost a poděkování.

V prvé řadě se snažíme, aby projevený zájem a snaha každého studenta měla potenciál. Záleží nám, aby každý talent byl odhalen a správně nasměřován k úspěšné profesionální kariéře v závěru kurzu.  Jsme prvními, kdo nabízí našim absolventům program, jenž jim pomáhá v jejich rozhodnutí stát se vizážistou na plný úvazek a nachází reálné uplatnění na trhu.

 

MILÝ ABSOLVENTE, PROCVIČUJ A UČ SE DÁL! ZŮSTAŇ S NÁMI V KONTAKTU, VYPLATÍ SE TO!

Prakticky nás nikdo neopouští, aby nevěděl, že se může kdykoliv vrátit! Pro naše stálice máme totiž připravené zdarma zajímavé workshopy nebo tématické přednášky s nejdůležitějšími lidmi v této branži. Takže se můžeš rychle a lehce seznámit s redaktory prestižních časopisů, poznat fotografy, nadchnout se pro módní návrháře a být v úžasu z předních vizážistů a nebát se tak navázat spolupráci.

Navíc tě podporujeme v dalším vzdělávání. Na všechny další kurzy, které se u nás rozhodneš absolvovat, získáš 10% slevu.

V MAKE-UP INSTITUTU JDE PŘEDEVŠÍM O VÝUKU LÍČENÍ

Hlavní náplní Make-Up Institutu je a vždy bude výuka líčení! .Netrpíme komerční podjatostí ani nedostatkem objektivity, což se projevuje  v rámci výuky make-upu tím, že jako student můžeš vyzkoušet širokou škálu produktů nejrůznějších značek a je jen na tobě, které si vybereš a oblíbíš pro svou práci. K úspěšnému završení studia získáš navíc 20 % slevu na nákup své výbavy.

VIZÁŽISTICKÁ AGENTURA

Hlavní náplní naší školy je výuka líčení, abychom ji však učinili efektivní a umožnili absolventům uplatnění na trhu práce, zřídili jsme vizážistickou agenturu. Ta přijímá do svých řad vizážisty, absolventy našeho institutu a směřuje je k pracovním nabídkám z oblastí, jako je líčení na soukromé události, televizní a filmové produkce, módní editorialy, přehlídky a další projekty z oblasti beauty a fashion průmyslu. Znamená to, že i po kurzu s tebou zůstáváme v kontaktu a budujeme tvoji kariéru. 

KDO PŘEDSTAVUJE TÝM LEKTORŮ A JAK TO FUNGUJE?

Protáhneme tě zákulisím největších profesionálů na make-up. Každé jméno má svůj vizuální příběh, který dokáže názorně přednést a předat. Žádný student se neztratí v davu, protože je pro naše lektory důležitý individuální přístup od začátku do konce.

Naše tématické kurzy líčení probíhají pod vedením špičkových vizážistů profesionálů v ČR a zahraničí. Seznam se s naším DREAM TEAM 

Každý z nich je expertem na konkrétní oblast líčení, která je většinou i jeho doménou. A tak je jasné, že studijní program je sestaven na základě jejich reálné praxe. Máš tak velkou šanci projít širokou škálou jedinečných metod líčení, od nejzákladnějších po nejsofistikovanější.

Ve třídě se naučíš vše, co souvisí s líčením a samozřejmě přiložíš ruku a štětec k dílu a budeš aktivně zkoušet nejrůznější techniky a triky.

Naše úroveň vzdělávání a kvalita učeben je na mezinárodní úrovni a díky tomu se jako jediná česká makeup škola pyšníme tím, že jsme součástí International Union for makeup and hairstylist education!

Umožňuje to našim absolvetům být součástí mezinárodní makeup scény a možnost dostat se k zajímavým informacím, eventům, výměnným pobytům atd.

Nabízíme nejvyšší možné formy certifikátů na českém trhu a to je Osvědčení o rekvalifikaci a Osvědčení o profesní kvalifikaci. Certifikáty vydáváme v angličtině i češtině.