Privátní make-up konzultace

NA POCITU VLASTNÍ VYJÍMEČNOSTI NENÍ NIC ŠPATNÉHO, NAOPAK. KDYŽ SE CHCE ŽENA NĚCO  NOVÉHO NAUČIT, OBZVLÁŠŤ,

POKUD SE JEDNÁ O TAK INTIMNÍ VĚC JAKO JE VIZÁŽ, ZPRAVIDLA OCENÍ, KDYŽ JE U TOHO CO NEJMĚNĚ LIDÍ.  

 

Make-Up Institute Prague proto nabízí i speciální privátní make-up konzultace 1+1, tedy náš vysoce kvalifikovaný a profesionální vizážista v roli privátního lektora a Vy. Dostane se Vám tolik osobní péče, kolik jen bude třeba, takže se budete maximalně soustředit na výuku i svůj rozvoj a navíc se díky individuálnímu přístupu budete cítit velmi komfortně.

KLÍČOVÉ BODY :

příprava pleti před samotným líčením

jak na běžný denní make-up – rozzářená pleť a přirozenost nade vše

nezbytné triky pro večerní look – technika takzvaného kouřového líčení, jak na linky, konturování, výrazná rtěnka

 

PROGRAM:

Klíčem ke všemu je nenucený dialog. Během něj přijdeme na to, jak jste se líčila doposud, co byste chtěla změnit a kam svůj ‘look’ posunout.

Lektorka Vám na základě získaných informací nalíčí denní i večerní make-up, abyste měla představu, jak by za profesionální asistence měl vypadat.

Není nic tak vzrušujícího, jako si to zkusit sama. Odlíčit se a nalíčit s nově získanými vědomostmi, samozřejmě pod trpělivým dohledem lektorky.

 

 

KDO VÁS KURZEM PROVEDE?

Všechny naše lektorky, které jsou pro privátní konzultace a kurzy k dispozici, mají několik rovin profesionality. Pochopitelně se mohou prokázat dlouhou praxí ve všech možných oblastech, jejichž je make-up nedílnou součástí, ať už je to film, módní přehlídky, točené i focené reklamní kampaně, módní foto-editoriály i osobní klientela. Kromě profesionálního přístupu je pro nás primárně důležitý i pocit maximálního pohodlí, přirozenosti a osobního přístupu.

 

MOŽNOSTI:

Program lze zcela přizpůsobit. Tedy lze se zaměřit na oblast, kterou si přejete

Chcete s sebou vzít kamarádku? Není problém, lze program i cenu upravit na dvě osoby

Do programu lze navíc zahrnout i nadstandartní služby jako je poradenství se stylistou, kadeřníkem, zapojit fotografa a vytvořit Vám na konci konzultace krásnou fotografii na památku a další

 

 

A ještě jednu důležitou věc je třeba zmínit. Nejsme vázáni a povinováni loajalitou vůči žádné kosmetické značce, kterou bychom Vám pak doporučovali jako tu zaručeně nejlepší. Naopak, můžete si klidně přinést svůj vlastní oblíbený make-up a budeme čarovat s ním.

 

CENA čtyřhodinové privátní konzultace je 5 200 Kč

TERMÍN uzpůsobíme Vašemu harmonogramu a potřebám. Lze se domluvit na termínu kdykoliv v pracovní den od 9 od 17hod a často i o víkendu.

 

Pro více informací či domluvení si termínu prosím kontaktujte marketa@makeupinstitute.cz nebo 777 244 944