Portfolio Day

Kvalitní portfolio je odrazovým můstkem do profesionálního make-up světa. Stát se vizážistou nebo-li make-up artistou se může stát naplňující a lukrativní kariérou. Nicméně začátky mohou být náročné, jelikož mnoho klientů bude chtít vidět tvou práci předtím, než si tě na líčení vůbec najmou. Kvalitní portfolio je tedy základem úspěchu každého vizážisty, který se chce věnovat make-upu profesionálně. Portoflio představuje sérii fotografií, kterými se prezentuješ. Mělo by obsahovat to nejlepší a nejaktuálnější z toho, co umíš.

Základem krásné fotografie je nejen perfektní make-up, ale zásadní je také výběr modelky, který koresponduje se stylem líčení, se stylingem, s úpravou vlasů a samozřejmostí je dokonalé nasvícení včetně retuše. To vše je nezbytné a pokud něco chybí, odrazí se to na výsledné fotografii. Portfolio by mělo obsahovat všechny techniky a styly líčení, které ovládáš. Vytvoření portfolia, které bude důstojně reprezentovat tvoji práci je proto prvním krokem, jak se dostat k lépe placeným zakázkám a vytvářet si tak úspěšnou kariéru vizážisty. Pracujeme s těmi nejlepšími ve svém oboru, můžeš si tak být jistý/á, že výsledné fotografie se stanou třešinkou na tvém portfoliu.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Pro všechny, kteří se chtějí ve své tvorbě posunout dále a uvědomují si, že kvalita výsledné fotografie je zásadní pro tvůj růst. Doporučujeme ovládat foto make-up a hair design.

JAK TO PROBÍHÁ?

Před samotným focením je nutno naplánovat a domluvit se na spoustě detailů, které spolu tvoří dokonalé dílo, které budeš mít v portfoliu.

Z Portfolio Day si odneseš dvě krásné profesionální, retušované fotografie v el. formě

* KONZULTACE
Před samotným focení je důležitá příprava. První s tebou v rámci konzultace probereme vhodné styly do tvého portfolia. Během konzultace zjistíme a definujeme, na kterou klientelu se orientuješ. Zda je to klientela osobní, v tom případě by nemělo chybět beauty líčení, svatební make-up, bronzové líčení, červená rtěnka a dokonalé kouřovky. Pokud jsi více kreativní typ, mělo z tvého porfolia být zřejmé, že se nebojíš barev a netradičních technik a tvarů. Styl líčení samozřejmě musí korespondovat s tvými zkušenostmi

* VÝBĚR MODELEK
Během konzultace s tebou vybere i vhodné modelky pro daný styl líčení. Výběr modelek, tváří, na nichž bude prezentováno tvé líčení v portfoliu, je klíčové. Důležité je vybrat si zajímavé obličeje, které jsou fotogenické. Proto vybíráme vždy z modelinogových agentur profesionální modelky. Ne na každý typ obličeje se hodí každé líčení. V portfoliu by měly být zastoupeny všechny typy obličejů různého věku a národností. Vybírej si blondýnky, zrzky, černovlásky, mladé slečny i starší dámy, na nichž ukážeš kouzla svého umění.

* KADEŘNÍK
Jakmile jsme vybrali styly líčení a typově vhodné modelky, přichází na řadu vlasový styling. Pokud nejsou dotaženy do finálního looku vlasy modelky, i sebelepší make-up nikdy nevyzní tak, jak by mohl. I když předpokládáme, že vlasový styling ovládáš, bude Ti k dispozici profesionální kadeřník, který má nespočet zkušeností s česáním na fotoprodukce. Vybere s tebou vhodný styl účesu vzhledem k danému líčení a bude Ti po ruce, kdykoliv budeš potřebovat dotáhnout svůj look k dokonalosti.

* MAKE-UP SUPERVIZE
Jako začínající vizážista jistě oceníš přítomnost zkušenějšího, který bude dohlížet na provedení a detaily, které ty nemusíš ještě vnímat a zaručí tak, že výsledný look nebude mít jedinou chybičku.

* STYLISTA
Doplňky, vhodný top to je přesně to, co odděluje amatérskou fotku pro profesionální. Správný styling dodá výslednému looku tu pravou šťávu, proto je u tvorby tvého portfolia přítomen stylista, který zajistí vše nezbytné

* BEAUTY FOTOGRAF
Není fotograf jako fotograf. U nás máš jistotu, to to bude zkušený profík, který umí fotit beauty make-up a bravurně zvládá retuš, která je přirozená a jen podtrhuje tvoje make-up umění. Díky tomu si odneseš nejen úžasné looky do svého portfolia, ale zároveň i nezapomenutelný zážitek z profesionální produkce

STUDIUM: týdenní / víkendové

TRVÁNÍ: 1 den, 8hod, 9.-17.00

CENA: 3 800 Kč

29.11.2019

BOOKING / PŘIHLÁŠKA

Ukázky práce vybraných absolventů Portfolio Day