OSOBNÍ MAKE-UP KURZ

 

KURZ PRO KAŽDOU DÍVKU ČI ŽENU, KTERÁ SI RÁDA OSVOJÍ TECHNIKU VLASTNÍHO LÍČENÍ 

LÍČÍŠ SE LÉTA STEJNÝM ZPŮSOBEM A MÁŠ POCIT, ŽE PRÁVĚ TEĎ NASTAL ČAS NA ZMĚNU?

ANEBO SES DOPOSUD MAKE-UPU Z RŮZNÝCH DŮVODŮ SPÍŠE VYHÝBALA A NYNÍ HLEDÁŠ VHODNÝ ZPŮSOB, JAK NA TO?

CHCEŠ ZJISTIT, JAKÝ TYP LÍČENÍ TI SLUŠÍ NEJVÍC A MÁŠ AMBICE BÝT V TOMTO OHLEDU SE SEBOU MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ?

VÍŠ TOHO O LÍČENÍ SPOUSTU A CHCEŠ SE PŘESTO JEŠTĚ VÍCE ZDOKONALIT?

Pokud sis odpověděla kladně alespoň na jednu z otázek, rádi Tě uvítáme v prostředí našich profesionálů. Celý náš tým je připraven se Ti maximálně věnovat tak, aby sis osvojila správné techniky líčení.

Výsledkem bude Tvá vlastní spokojenost sama se sebou, což se zákonitě odrazí i ve Tvém okolí. Jakmile zvládneš techniku denního líčení, získáš obdiv kolegyň, po aplikaci večerního make-upu pak ohromíš (nejen) svého partnera.

SEZNAM SE S DETAILY, JAK KURZ VLASTNĚ PROBÍHÁ

Světem make-upu Tě provedeme hezky od začátku, tedy trocha teorie Ti jistě nemůže uškodit. Následně Ti ukážeme, jak si vybrat ten správný make-up pro Tebe samotnou. Značek na našem trhu je skutečně obrovské množství a základní orientaci v tom, co je pro Tebe vhodné, jistě ráda oceníš. Pak se společně budeme věnovat technikám, které například umí zamaskovat “potřebné” partie v obličeji, poradíme, jak se ten který produkt aplikuje a jak volit odstíny, které Tvému obličeji lichotí nejvíce. V dalším kroku již nastupuje akt samotné aplikace a převedení získané teorie do praxe. Sama na sobě si tak vyzkoušíš, jaké barevné tóny Tvůj obličej dokonale projasní a jaká technika líčení dovede Tvůj výsledný look k samotné dokonalosti. Žádné obavy nejsou na místě, vše probíhá za odborné asistence profesionálních vizážistů týmu z Make-Up Institute Prague.

PROGRAM:

– PŘÍPRAVA PLETI PŘED LÍČENÍM – JAK SI PORADIT S BĚŽNÝM, DENNÍM LÍČENÍM – TAJNÉ TRIKY PRO VEČERNÍ LOOK – TECHNIKA SMYSLNÉHO KOUŘOVÉHO LÍČENÍ

CO PŘESNĚ OD NÁS ZÍSKÁŠ A CO SI ODNESEŠ?

V první řadě Ti vyvoříme takzvaný Face Chart, který se stane Tvým průvodcem do dalšího období, než si vše řádně zapamatuješ a než se kvalitní líčení pro Tebe stane de facto automatickou záležitostí. V něm budou zaznaménány “objevené” techniky líčení a vhodné odstíny pro Tvé vlastní líčení. V rámci kurzu je samozřejmostí nabídka našeho kompletního vybavení (veškeré pomůcky pro líčení) včetně dokonale osvětleného prostoru naší učebny.   Forma: Skupinový kurz ( max. 6 osob) (pokud preferujete osobní přístup, je možno se domluvit i na privátní lekci, kde se lektor věnuje pouze Vám.

 

Více informací naleznete http://www.makeupinstitute.cz/privatni-make-up-konzultace/)

 

Trvání: 6 hodin (10-16.00)

 

Cena: 3 200 Kč

 

Termín:

19.09.2020

20.09.2020

03.10.2020

04.10.2020

17.10.2020

18.10.2020

24.10.2020

25.10.2020

BOOKING / PŘIHLÁŠKA