OSOBNÍ KURZY A SEMINÁŘE

Make-up je kouzlení, alchymie, má svoje pravidla, která musí poslouchat i intuice a kreativita. Má i svoje techniky, o kterých je třeba se dozvědět, naučit se je a osvojit. Proto nabízíme osobní make-up kurzy, kde díky šetrnému individuálnímu přístupu můžete v klidu hodit za hlavu ostych. Primárně důležité je pro nás Vaše pohodlí, protože víme, že jen tak si můžete odnést to nejlepší, co Vás mohou naši profesionální lektoři naučit. Navíc – nejsme provázáni s žádnou konkrétní make-up značkou, takže je náš přístup zcela neutrální a jediným kritériem je Vaše spokojenost. Klidně si můžete přinést svoje oblíbené líčení, my ho s vámi zkonzultujeme, společně se prakticky přesvědčíme, jestli je pro Vás vhodné a případně navrhneme alternativu.  

Kurz pro každou dívku či ženu, která si ráda osvojí techniku vlastního líčení. Líčíš se léta stejným způsobem a máš pocit, že právě teď nastal čas na změnu? Anebo ses doposud make-upu z různých důvodů spíše vyhýbala a nyní hledáš vhodný způsob, jak na to? Chceš zjistit, jaký typ líčení ti sluší nejvíc a máš ambice být v tomto ohledu se sebou maximálně spokojená? Víš toho o líčení spoustu a chceš se přesto ještě více zdokonalit?

Unikátní a úzce specifikovaný make-up kurz určený ženám ve věku 40 let a více. Víte, že si správná technika líčení umí skvěle poradit dokonce i s hlubšími vráskami? Hledáte způsob, jak zatočit s povadlými konturami obličeje a jak postupovat při vzniku pigmentových skvrn? S tím vším Vám rádi poradí naši odborníci. A co víc? Naučí Vás další užitečné triky a současně doporučí produkty, které Váš obličej dokonale projasní.

Na pocitu vlastní vyjímečnosti není nic špatného, naopak. Když se chce žena něco nového naučit, obzvlásť, pokud se jedná o tak intimní věc jako je vizáž, zpravidla ocení, když je u toho co nejméně lidí. Proto nabízíme i speciální privátní formu kurzu 1+1, tedy náš vysoce kvalifikovaný a profesionální vizážista v roli privátního lektora a Vy. Dostane se Vám maximálně osobní péče a komfortu.