Naše agentura

NASTARTUJ SVOU KARIÉRU S NÁMI !

Jsme prvními, kdo nabízí našim absolventům program, jenž jim pomáhá v jejich rozhodnutí stát se vizážistou na plný úvazek a nachází reálné uplatnění na trhu.

Každý absolvent našich kurzů má skvělou možnost jak zúročit vědomosti z absolvovaných kurzů a získat první pracovní nabídku přes agenturu pro vizážisty MA-DA.

Pro začínajícího vizážistu je ze začátku velmi težké uchopit svou kariéru. Chybí zkušenosti, kontakty, vybavení a tolik potřebné sebevědomí. Možnost konzultace všech dalších kroků s odborníky Ti zaručí, že neuděláte krok zpět, ale budete jen postupovat vpřed.

 

ŠIROKÉ PORTFOLIO KLIENTŮ

Agentura má velké množství kontaktů z řad produkčních společností, reklamních, modelingových a svatebních agentur, fotografů, médií po celé České Republice. Velmi rádi ti pomůžeme naše kontakty zúročit i v tvůj prospěch.

V prvé řadě se snažíme, aby projevený zájem a snaha každého studenta měla potenciál. Záleží nám, aby každý talent byl odhalen a správně nasměřován k úspěšné profesionální kariéře.

Na úspěchy našich absolventů, které získali díky agentuře, se můžete podívat zde

 

KONZULTACE

Prvním krokem je uvědomit si, zda chceš make-up dělat na 100%. Pokud ano, dohodni si termín konzultace na studium@makeupinstitute.cz

Agentura s tebou v rámci první konzultace zhodnotí možnost tvého zaměření v make-upu, dovednosti,  připravenost portfolia. Rozhodují i  jazykové schopnosti, časová flexibilita, místo působení, vybavení, umění vlasového stylingu a mnohé další aspekty, které rozhodují o tom, pro kterou klietelu jsi připraven/a.

Objasníme ti, co tě jako profesionálního vizážistu čeká, čeho se vyvarovat a na co naopak v budování své kariéry nezapomenout.

Velkým plusem pro naše absolventy je mimojiné Marketing kurzu pro vizážisty. Tento kurz je zdarma, jelikož si uvědomujeme, jak zásadní je pro začínajícího vizážistu zásadní zvládnout vlastní promo, jak dát o sobě vědět svým budoucím klientům, jak s klienty pracovat, jak si je udržet, jak si stanovit cenu a další tipy.

 

PROFIL

Naše agentura spolupracuje s portálem www.ma-da.cz Každý absolvent studijního programu MASTER PRO A-Z získává tento vizážistický profil automaticky a zdarma. Absolventi tohoto kurzu mají kompletní portoflio a ovládají všechny make-up techniky od denního po extravagatní make-up.

Pro všechny ostatní absolventy našich kurzů je získání profilu možné na základě kvalitního portfolia a individuálního posouzení agenturou.

A už jsme zmínili, že je tato služba pro naše absolventy zcela zdarma?