MASTER BEAUTY

Jsme prvními, kdo nabízí našim absolventům program, jenž jim pomáhá v jejich rozhodnutí stát se vizážistou na plný úvazek a nachází reálné uplatnění na trhu.

ZÁKLADNÍ INFRORMACE O KURZU:

MASTER BEAUTY je intenzivní kurz se zaměřením na vše podstatné v oblasti beauty.Techniky jsou demonstrovány skrze interaktivní prezentace. Studenti procvičují své techniky pod vedením profesionálních lektorů. Tento program je vytvořen pro přípravu studentů, kteří chtějí proniknout do světa profesionálních vizážistů se zaměřením se na oblast beauty. Pod slovem beauty si představte svět osobní klientely, plesového, svatebního líčení, make-up poradenství a  líčení fotografii. Budoucí make-up artist je vzdělán i ohledně hygienických návyků, sebeprezentace, základních obchodních a marketingových dovedností tak, aby po absolvování kurzu byl schopen rozjet svou kariéru na 100%.

Jedinečností je práce na modelkách. Studenti našich kurzů se nelíčí navzájem, ale pracují na modelkách, které jsou zajištěny ze strany Institutu. Nechceme, abyste věnovaný čas strávili z poloviny jako modelky pro ostatrtní studenty. Proto jsou zajištěny modelky, vždycky však alespoň jednou líčení studenti vzájemně zažijí, jelikož v rámci studia je velmi obohacující zjistit, co to je být na druhé straně a zazíž to,. co zažívá líčení osoba. V kurzu se učíme, že vizážistika není jen o krásném nalíčení, ale i o celkovém servisu. Líčení je služba, kterí by měla být klientovi příjemná a na to velmi dbáme,

DÉLKA KURZU

10 dní | 8 hodin denně | celkem 80 hodin

PONDĚLÍ – PÁTEK | 09.00 – 17.00 hod

PRO KOHO JE KURZ URČEN

pro naprosté začátečníky, kteří zatím nemají žádné zkušenosti s profesionálním vzděláním v oblasti vizážistických služeb

pro kosmetičky, kadeřníky, fotografy, stylisty, kteří chtějí nabídnout svým klientům komplexnější služby

PODMÍNKY STUDIA:

dosažení věku 18 let

ukončená základní škola. Student dokládá nejvyšší dosažené vzdělání, podmínkou je minimálně ukončené základní vzdělání

každý student předkládá zdravotní průkaz = potravinářský průkaz, který vystavuje praktický lékař. Potvrzení o tom, že jsi zdravý/á vykonávat profesi vizážisty

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Profesionální vizážisté s bohatou praxí, kteří patří ke špičkám  české a zahraniční  make-up scény – více DREAM TEAM Každý z nich je expertem na konkrétní oblast líčení, která je většinou i jeho doménou. A tak je jasné, že studijní program je sestaven na základě jejich reálné praxe. Nejen, že mají talent,  letité zkušenosti, ale současně  dokáží svou výukou předat vše důležité s osobním přístupem ke každému studentovi. Nezbytnou součástí našeho týmu jsou také profesionální fotografé zvučných jmen, kteří připějí do Tvého portfolia krásnými fotkami, kterými se budeš prezentovat před svými prvními klienty.

PO ÚSPĚŠNÉM ABSOLVOVÁNÍ ZÍSKÁŠ 3 CERTIFIKÁTY

Certificate Make-Up Institute Prague, které Ti umožní se věnovat své vysněné profesi. Vydáváme jej v češtině a angličtině.Po praktické zkoušce získáš i Osvědčení o rekvalifikaci v oblasti Vizážistka na 80hodin. V ceně kurzu máš i možnost absolvovat náročný test k získaní celostátně uznávané Osvědčení o profesní kvalifikaci Vizážistka v rámci Národní kvalifikace, což je nejvýše dosažené vzdělání v oblasti makeupu tzv. profesní kvalifikace Vizážistka (69-035-M). Tento certifikát mohou udělovat pouze státem autorizovaná místa nebo osoby. A Make Up Institute Prague je v oboru vizážistika jedním z nich. Tato zkouška se koná zvlášť  (mimo kurz), termíny vypisujeme každý měsíc u nás v Institutu a ty máš možnost jako absolvent kurzu MASTER BEAUTY zdarma absolvovat toto nejvýše dosažitelné vzdělání.  Jinými slovy: když u nás absolvuješ rekvalifikaci, dáme ti k ní záruku, že to není jen tak nějaký papír, ale že má skutečnou hodnotu a že potenciální zaměstnavatelé na něho budou slyšet. Navíc certifikát ti otevře dveře k možnému uplatnění nejen v České republice, ale v celé Evropě!

JAK TO PROBÍHÁ?

V prvním týdnu se naučíš vše pěkně od základů. Jak hravě zvládat aplikaci make-upu, korekce a stínování oka. Naučíš se denní, večerní make-up a jak si poradit s každým typem obličeje. Zaměřujeme se velmi intenzivně hlavně na kouřové líčení a oční linky všech tvarů a barev. Konec prvního týdne zakončíme make-up technikami se zaměřením na beauty, glamour looky. Cílem je dělat čistou práci v časovém limitu.

Druhý týden se věnuje náročným technikám svatebního líčení. Velký důraz je věnován korekcíma aplikaci voděodolných technik. K praktickým dovednostem každého vizážisy nesmí chybět i líčení zralé pleti. Jako budoucí make-up artist musíš zvládat všechny techniky tak, abys zvládl/a vytvořit finální look pro své portoflio, které si tvoříš poslední den kurzu. Předtím Tě však čeká tajemství líčení na fotografii. Jak probíhá spolupráce s fotografem, jaká je tvoje role vizážistky, na co si dát pozor a jak se pracuje s retušemi? To vše Ti ucelí celkové znalosti, doplníme to základy marketingu a nic už nebrání rozjet kariéru v oblasti beauty a osobní klientely na plné obrátky.

HYGIENICKÉ & PŘÍPRAVNÉ TECHNIKY
PŘEHLED ŠTĚTCŮ A PŘEDSTAVENÍ ZÁKLADNÍCH VIZÁŽISTICKÝCH POMŮCEK
VÝBĚR A APLIKACE  MAKE-UPU
ZNALOST PRODUKTŮ (ŠTĚTCE, MATERIÁLY A JEJICH FUNKCE)
KOREKCE OBLIČEJE & BRONZING
DRUHY A APLIKACE TVÁŘENKY
OBOČÍ, OČNÍ LINKY A STÍNOVÁNÍ, APLIKACE UMĚLÝCH ŘAS
RTY, KOREKCE, RTĚNKA, LESK
DENNÍ MAKE-UP
VEČERNÍ MAKE-UP
STYLY LÍČENÍ
TRÉNINK KOUŘOVÉHO LÍČENÍ A OČNÍCH LINEK
JAK ZÍSKAT PRVNÍ KLIENTELU, MARKETING V KOSTCE, OBJEDNÁVÁNÍ PŘÍPRAVKŮ, PRACOVNÍHO MATERIÁLU, PROVÁDĚNÍ VYÚČTOVÁNÍ SLUŽEB

 

 

ZÁKLADNÍ TECHNIKY SVATEBNÍ LÍČENÍ
STYLY A TRENDY SVATEBNÍHO LÍČENÍ
PODKLAD A TAJEMNSTVÍ FIXAČNÍ TECHNIKY
ZAHRANIČNÍ NEVĚSTA  PRÁCE S KLIENTELOU Z ASIE, ARABSKÉHO SVĚTA ATD.
KOMUNIKACE S NEVĚSTOU A MARKETINGOVÉ TIPY NA ZÍSKÁNÍ KLIENTELY ZE SVATEBNÍHO PRŮMYSLU
ÚPRAVA NEVĚSTY DO KAMERU A FOTOGRAFII
LÍČENÍ ZRALÉ PLETI
POKROČILÉ TECHNIKY LÍČENÍ OČÍ A LINEK                           VYCHYTÁVKY NA FOCENÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE
NAVRHOVÁNÍ A PROVÁDĚNÍ LÍČENÍ PRO MODELING, FOTOGRAFII
PRINCIP LÍČENÍ NUDE A GLAMOUR MAKEUPU
TVÁ ROLE VIZÁŽISTY V ATELIÉRU A VZTAH FOTOGRAF VS. VIZÁŽISTKA
FOCENÍ DO PORTFOLIA A VYTVOŘENÍ SI LOOKŮ, KTERÉ TĚ BUDOU REPREZENTOVAT PŘED PRVNÍ KLIENTELOU
PÍSEMNÝ A PRAKTICKÝ TEST

Chceš se o kurzu dozvědět více? Mrkni na video, kde hovoří Markéta Davidovich, majitelka Make-Up Institute Prague, Simona Bártová /lektorka a Kateřina/ úspěšná absolventka kurzu.

CO ZÍSKÁŠ BĚHEM STUDIA A PO ÚSPĚŠNÉM ABSOLVOVÁNÍ KURZU?

 

Kvalitní portfolio je základem úspěchu každého vizážisty, který se chce věnovat make-upu profesionálně. Portoflio představuje sérii fotografií, kterými se prezentuješ. Mělo by obsahovat to nejlepší a nejaktuálnější z toho, co umíš. Základem krásné fotografie je nejen perfektní make-up, ale zásadní je také výběr modelky, který koresponduje se stylem líčení, se stylingem a samozřejmostí je dokonalé nasvícení včetně retuše. Portfolio by mělo obsahovat všechny techniky a styly líčení, které ovládáš. Vytvoření portfolia, které bude důstojně reprezentovat tvoji práci je proto prvním krokem, jak se dostat k lépe placeným zakázkám a vytvářet si tak úspěšnou kariéru vizážisty. Pracujeme s těmi nejlepšími ve svém oboru, můžeš si tak být jistý/á, že výsledné fotografie kurzu se stanou třešinkou na tvém portfoliu.

PO ÚSPĚŠNÉM ABSOLVOVÁNÍ ZÍSKÁŠ 3 CERTIFIKÁTY

Certificate Make-Up Institute Prague, které Ti umožníse věnovatsvé vysnění profesi. Vydáváme jej v češtině a angličtině. Osvědčení o rekvalifikaci v oblasti Vizážistka na 80hodin a celostátně uznávané Osvědčení o profesní kvalifikaci Vizážistka v rámci Národní kvalifikace, což je nejvýše dosažené vzdělání v oblasti makeupu tzv. profesní kvalifikace Vizážistka (69-035-M). Tento certifikát mohou udělovat pouze státem autorizovaná místa nebo osoby. A Make Up Institute Prague je v oboru vizážistika jedním z nich. Jinými slovy: když u nás absolvuješ rekvalifikaci, dáme ti k ní záruku, že to není jen tak nějaký papír, ale že má skutečnou hodnotu a že potenciální zaměstnavatelé na něho budou slyšet. Navíc certifikát ti otevře dveře k možnému uplatnění nejen v České republice, ale v celé Evropě!

 

CO ZÍSKÁŠ NAVÍC:

Po studiu s tebou zůstáváme v kontaktu a pomáháme Ti ve zdokonalování se v technikách. Hlavně řešíme první pracovní zakázky, marketingovou přípravu a mnohé další. Zde je přehled, co máš po kurzu u nás k dispozici:

40hodin tréninku zdarma

Referenční dopis – pokud úspěšně absolvuješ kurz, získáš od nás referenční dopis,ve kterém potvrzujeme, že jsi úspěšný absolvent a vizážista a pro klienta

Membership MUIP – workshopy, přednášky a prezentace make-up značek (  MUD Designory, NARS, MAC, INGLOT, KRYOLAN, DaVinci atd.)

20-45% slevu na profesionální makeup produkty v obchodě a eshopu MAKEUPBRANDS https://makeupbrands.cz

Marketing kurz pro vizážisty zdarma

zázemí a rada Institutu, kdykoliv potřebuješ – víme, jak jsou začátky těžké a snažíme se tě maximálně podpořit. Kdykoliv náš můžeš kontaktovat ohledně pomoci. Navíc pokud budeš hledat zázemí pro svůj trénink nebo budoucí klienty, můžeš zdarma využít naše prostory. S radostí Ti také půjčíme vybavení pro Tvé první zakázky, pokud ještě nebudeš mít vlastní kit

Možná i proto naši absolventi nachází časté uplatnění na pozici beauty konzultantek u renomovaných značek:

 

 

STUDIUM: týdenní / flexibilní

TRVÁNÍ: 80 hodin, 10 dní  denně od 9 do 17hod)

CENA: 18 100 Kč

TERMÍN:

studium v týdnu (pondělí až pátek + pondělí až pátek)

31.08. – 11.09.2020

14.09. -25.09.2020

12.10. – 23.10.2020

BOOKING / PŘIHLÁŠKA