MASTER PRO

Probuď svůj sen o práci profesionálního vizážisty a staň se jím právě s tímto kurzem pro začátečníky Master Pro A-Z. Pokud chceš na make-up scéně vyniknout a zazářit v hvězdném světle, máš nyní jedinečnou možnost jít práci snů naproti! Protože jedině v tomto kurzu potkáš známé lektory a lidi z oboru, kteří ti předají své zkušenosti a motivaci být nejlepší! Pošli přihlášku na kurz líčení Master Pro A-Z ještě dnes!

TVOJE CESTA K ÚSPĚCHU – KURZ MASTER PRO A-Z

Představ si, jak se před Tebou natahuje pomyslný červený koberec, po němž  rychlými kroky kráčíš do skvělého světa líčení a profesionální krásy. Že to není snová realita potvrzuje studijní program MASTER PRO A-Z,  tedy nejobsáhlejší a nejdůkladnější kurz profesionální vizážistiky, jaký dnes na trhu existuje. Jako student se staneš činným pozorovatelem a poté odborníkem na nejrůznější make-up oblasti jako např.: nepostradatelný beauty make-up,  specifické svatební a společenské líčení,  čistě avantgardní make-up,  vlasový styling a líčení na módní přehlídky. Objevíš efekty líčení přímo na focení a kameru. Provedeme tě všemi historickými směry a ikonickými looky.  V průběhu kurzu si tyto důležité techniky, triky a vizuální cítění natrénuješ a začneš pracovat na svém osobitém stylu.  Vše je sestaveno tak,  aby  si každý absolvent kurzu mohl zvolit specializaci, která ho nejvíce zajímá, a následně se jí s úspěchem profesionálně věnovat.  Velmi jednoduché, nemyslíš?

 

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Samozřejmě, ti nejlepší lektoři v oboru, profesionální vizážisté s bohatou praxí, kteří patří ke špičkám  české a zahraniční  make-up scény. Každý z nich je expertem na konkrétní oblast líčení, která je většinou i jeho doménou. A tak je jasné, že studijní program je sestaven na základě jejich reálné praxe. Nejen, že mají talent,  letité zkušenosti, ale současně  dokáží svou výukou předat vše důležité s osobním přístupem ke každému studentovi. V rámci studia MASTER PRO A-Z se setkáš se všemi lektory z našeho týmu a vidět pracovat v průběhu pěti týdnů špičku české make-up scény je nezapomenutelný a neskutečně obohacující zkušenost pro tvou začínající kariéru.

STUDIJNÍ PROGRAM:

1. týden – základní make-up techniky v denní a večerní variantě líčení

2. týden – Vlasový styling, svatební líčení, trénink stylů líčení

3. týden – Foto make-up, Tv & video make-up, Stage a Men make-up

4. týden – Iconic make-up, Extreme make-up, Den práce s klientem

5. týden – Runway make-up, Portfolio, Marketing, Test

 

V RÁMCI KURZU SI VYTVOŘÍŠ PROFESIONÁLNÍ PORTFOLIO – BOOK
V každém kurzu MASTER PRO A-Z běží dny focení během nichž zkušený módní fotograf zdokumentuje tvoji práci, kterou budeš prezentovat na svých modelkách. Během této kreativní spolupráce tak vytvoříš reprezentativní soubor fotografií, který je nezbytný k tvé kariéře profesionální vizážistky. Na konci kurzu získáš všechny své fotografie na CD v dostatečné kvalitě pro tisk a získáš set kartu, která sumarizuje tvé nejlepší práce z kurzu a je ideálním nástrojem pro prezentaci před tvými prvními klienty.

H

PODPORUJEME TVOJI ÚSPĚŠNOU KARIÉRU!

Ty sám jako účastník i absolvent kurzu MASTER PRO A-Z máš zdarma možnost využívat bonusových služeb jako jsou podpůrné lekce ke zdokonalení  své techniky,  konzultace s make-up artisty, praktické cvičení  na místě za jejich dohledu a dny fotografování navíc pro obohacení portfolia. Navíc získáváš jako náš absolvent 20% slevu na vybavení.

Jako absolvent tohoto kompletního kurzu získáš zdarma vizážistický profil na www.ma-da.cz, který ti pomůže v profesionální prezentaci před prvními klienty. V rámci spolupráce s agenturou pro vizážisty se ti budeme maximálně snažit zprostředkovat první pracovní zkušenosti. Čeká tě konzultace s agenturou, kde zhodnotíme tvé možnosti a směr zaměření se a jak maximálně zapracovat na tvé kariéře. Tvůj úspěch je i náš úspěch a po kurzu teprve vše začíná! Více o úspěchu našich absolventů zde

 

CERTIFIKÁT VIZÁŽISTY & OSVĚDČENÍ

Na závěr našeho profesionálního kurzu se dostaví důkaz, který potvrzuje, že jsi jako student splnil všechny studjní požadavky, úspěšně absolvoval test a nic ti nebrání v tvé kariéře vizážisty.

Získáš od nás Certifikát Make-Up Institute Prague, mezinárodně uznávaný doklad, umožňující svému držiteli uplatňovat v profesionálních kosmetických prodejnách různé slevy a benefity. Navíc získáš Osvědčení o rekvalifikaci v oblasti Vizážistika a barvové poradenství, akreditované Ministrestvem školství, mláděže a tělovýchovy a celostátně uznávané Osvědčení o profesní kvalifikaci Vizážistka v rámci Národní kvalifikace. To vše by ti mělo úspěšně pootevírat dveře k práci snů.

 

POKUD SI PRÁVĚ TEĎ NEMŮŽEŠ KURZ DOVOLIT, MÁME PRO TEBE ŘEŠENÍ!

Studijní program pro profesionální vizážisty MASTER PRO A-Z nabízí několik variant pohodlného splácení kurzovného, jež se přizpůsobí individuálním potřebám každého studenta! Jedna z možností je  například využití studijního stipendia.

Další zajímavou formou studia je možnost flexibilní výuky. Nemůžeš studovat 5 týdnů v kuse? Nevadí, kontaktuj naše studijní oddělení a naplánujeme s tebou studium tak, aby Ti maximálně vyhovovalo.

 

PODMÍNKY STUDIA:

– dosažení věku 18 let

– ukončená základní škola. Student dokládá nejvyšší dosažené vzdělání, podmínkou je minimálně ukončené základní vzdělání

– každý student předkládá zdravotní průkaz = potravinářský průkaz, který vystavuje praktický lékař. Potvrzení o tom, že jsi zdravý/á vykonávat profesi vizážisty

 

V KOSTCE – MASTER PRO A-Z  OBSAHUJE:

– Všechny make-up techniky v rámci studijního programu

Kurz vlasového stylingu

 V ceně kurzu je zahrnut i dárek, který se ti bude náramně hodit do tvého budoucího makeup kitu

Profesionální portoflio (fotografie tvých prací a set karta)

Certifikát Make-Up Institute Prague a Osvědčení o rekvalifikaci v oboru Vizážistika a barvové poradenství

– celostátně uznávané Osvědčení o profesní kvalifikaci Vizážistka v rámci Národní kvalifikace

Referenční dopis

Membership MUIP – workshopy, přednášky a prezentace make-up značek (  MUD Designory, NARS, KRYOLAN, MAC, INGLOT, DaVinci atd.)

20% slevu na produkty

Konzultace s agenturou pro vizážisty

Vizážistický profil na www.ma-da.cz

– Na všechny ostatní pokročilé make-up kurzy získáváš slevu 10%

 

STUDIUM: týdenní / flexibilní

TRVÁNÍ: 200hodin, 25 dnů, studium od pondělí do pátku, vždy 9.00-17.00

CENA: 53 000 Kč

týdenní studium

11.03. – 12.04.2019

06.05. – 07.06.2019

BOOKING / PŘIHLÁŠKA