PAVEL BAUER

Druhá MASTER CLASS se nese v duchu klasiky a dokonalé techniky se známým vizážistou celebrit a televizních show Pavlem Bauerem. Téma je CELEBRITY MAKEUP.

Pavel Bauer se v oboru make-up artisty a hair-stylisty pohybuje pětadvacet let. Věnuje se líčení pro reklamní spoty, módní přehlídky, veletrhy, fotoprodukce do módních časopisů, pečuje o mnohé české a slovenské zpěvačky,herečky, modelky a moderátorky.  V současné době je také členem řídícího výboru Unie kosmetiček, se kterou spolupracuje od roku 1995.Pracoval na módních přehlídkách, show a stážích v zahraničí – v Paříži, Vídni, Berlíně, New Yorku a Düsseldorfu. Je autorem a předsedou odborných soutěží pro vizážisty a kadeřníky u nás i v zahraničí.

 

JAK TO PROBÍHÁ?

MASTER CLASS je intenzivní workshop, kdy pod dohledem lektora tvoříš svůj look. V rámci série MASTER CLASS, keré postupně představíme, zabrousíme do všech sfér od top fashion průmyslu, mezi celebrity a televizní show až po divadelní a filmové umění. Každý měsíc Ti nabídneme MASTER CLASS s jiným lektorem. MASTER CLASS s Pavlem Bauerem se nese v tématu CELEBRITY a je určena všem, kteří chtějí zapracovat na klasických technikách a naučit se dělat klientky nejkrásnějšími na světě.

PRO KOHO JE MASTER CLASS URČENA?

Pro všechny vizážisty všech úrovní. Je jedno, zda jsi čerstvě po kurzu nebo už líčíš několik let. Myslíme si, že vzdělávat se v tomto oboru je nekonečná cesta a je vždy se něco učit. Podmínkou je jediná věc a to ta, že musíš ovládat základy líčení.

CO S SEBOU?

S sebou si přines svůj makeup kit a štětce. Pokud nemáš, můžeš si u nás zapůjčit. V kurzu se pracuje na modelkách a modelky jsou zajištěny z naší strany.

CO SI ODNESEŠ?

Bomba pocit, nové techniky a Certifikát s podpisem lektora

 

KAPACITA OMEZENA!! Pokud máš zájem, na nic nečekej a registruj se zde

 

Termín: 12.6. 2019 ( středa) 

Cena 4 200 Kč

Trvání: 6hodin ( 10-16hod)