MARGITA SKŘENKOVÁ

 

MASTER CLASS / MARGITA SKŘENKOVÁ /

První MASTER CLASS otevíráme s kreativní makeup artistkou Margitou Skřenkovou. Téma je NEW YORK FASHION WEEK. Velkým snem mnoha vizážistů je zažít atmosféru fashion weeku. A o to víc, pokud se jedná o NEW YORK FASHON WEEK.

Margita již několik let jako jediný český mua líčí v týmu s těmi nejlepšími světovými vizážisty. Řadí se mezi nejkreativnější a nejodvážnější makeup artisty. Úžasná osobnost s obrovskou praxí. Líčení se věnuje již více než 18 let. Pracuje pro významné reklamní a fotografické produkce v tuzemsku i zahraničí. Její díla se pravidelně objevují na stránkách předních lifestylových časopisů, pracuje s topmodelkami a celebritami. Od roku 2012 je National make up artist pro Maybelline NY a pravidelně účastní líčení Fashion Weeku v New Yorku.

Jak to probíhá?

MASTER CLASS je intenzivní workshop, kdy pod dohledem lektora tvoříš svůj look. V rámci série MASTER CLASS, keré postupně představíme, zabrousíme do všech sfér od top fashion průmyslu, mezi celebrity a televizní show až po divadelní a filmové umění. Každý měsíc Ti nabídneme MASTER CLASS s jiným lektorem. MASTER CLASS s Margitou Skřenkovou se nese v tématu NEW YORK FASHION WEEK a je určena všem, kteří chtějí zažít atmosféru top módní sféry.

 

Pro koho je MASTER CLASS určena?

Pro všechny vizážisty všech úrovní. Je jedno, zda jsi čerstvě po kurzu nebo už líčíš několik let. Myslíme si, že vzdělávat se v tomto oboru je nekonečná cesta a je vždy se něco učit. Podmínkou je jediná věc a to ta, že musíš ovládat základy líčení.

 

UKÁZKA PRACÍ LEKTORKY MARGITY – zdroj Instragram @margitavisage

 

 

Co s sebou?

S sebou si přines svůj makeup kit a štětce. Pokud nemáš, můžeš si u nás zapůjčit. V kurzu se pracuje na modelkách a modelky jsou zajištěny z naší strany.

 

Co si odneseš?

Bomba pocit, nové techniky a Certifikát s podpisem lektorky

 

KAPACITA OMEZENA!! Pokud máš zájem, na nic nečekej a registruj se zde

 

Termín: 22.1.2020 (středa)

Cena 4 200 Kč

Trvání: 6hodin ( 10-16hod)

 

BOOKING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termín: 12.9.

Časově: 10-17hod

Cena: 3 100 Kč