Magdalena Soušková

ETIKA & ESTETIKA to je jméno MASTER CLASS s makeup artistkou Magdalenou Souškovou.

Magdalena je makeup artistka s mnohaletými zkušenostmi z módního, televizního i korporátního průmyslu. Kromě líčení prohloubila v posledních letech svůj zájem o půvab ženy – propojení její vnější a vnitřní krásy. Účastnila se mnoha seminářů a konferencí na toto téma a mimo jiné se dnes věnuje Etikoterapii. Tímto svým pohledem a zaměřením vyniká mezi vizážisty, jelikož jako jedna z mála dokáže smysluplně propojovat tyto dva světy.

 

JAK TO PROBÍHÁ?

MASTER CLASS je intenzivní workshop, kdy pod dohledem lektora tvoříš svůj look. MASTER CLASS s Magdalenou Souškovou se nese v duchu ETIKA &ESTETIKA.  

Je určena všem, kteří chtějí zapracovat na klasických technikách, vytříbit svůj rukopis i lidský potenciál. Těm, které zajímá, jak podtrhnout krásu klientky nejen z vnějšku, ale uvědomují si i důležitost osobitosti a laskavosti plynoucí z krásy vnitřní. Lekce je věnována líčení, komunikaci a umění nahlédnout do vnitřního světa každé z nás.

.

 

PRO KOHO JE MASTER CLASS URČENA?

Pro všechny vizážisty všech úrovní. Zejména určena těm, kteří si uvědomují, že umění makeupu je umění krásy s přesahem i do vnitřního světa. Je jedno, zda jsi čerstvě po kurzu nebo už líčíš několik let. Myslíme si, že vzdělávat se v tomto oboru je nekonečná cesta a je vždy se něco učit. Podmínkou je jediná věc a to ta, že musíš ovládat základy líčení.

 

CO S SEBOU?

S sebou si přines svůj makeup kit a štětce. Pokud nemáš, můžeš si u nás zapůjčit. V kurzu se pracuje na modelkách a modelky jsou zajištěny z naší strany.

 

CO SI ODNESEŠ?

Bomba pocit, nové techniky a Certifikát s podpisem lektorky

 

Více o Magdaleně se dozvíš v rozhovoru https://ma-da.cz/2019/06/estetika-etika-s-magdalenou-souskovou/

KAPACITA OMEZENA!! Pokud máš zájem, na nic nečekej a registruj se zde

 

Termín: 08.12. 2019 (neděle) 

Cena 4 200 Kč

Trvání: 6hodin ( 10-16hod)

Edit