HRISTINA GEORGIEVSKA

VOGUE MAKE-UP je tématem v pořadí třetí MASTER CLASS, kterou pořádáme. Workshop vede Hristina Georgievska a nese se v duchu high end fashion makeupu. Hristina se ředí mezi světově uznávané makeup artisty, un ás pracuje s těmi nejlepšími. Líčila titulní stranu prvního vydání VOGUE CZECHOSLOVAKIA s modelkou Karolínou Kurkovou a nás tento obrovský úspěch inspiroval k otevření MASTER CLASS v tomto tématu. Kurz se tedy ponese v duchu top focení, ale i zprostředkování zážitku, jak to ve Vogue probíhá. Líčit pro VOGUE je snem mnoha vizážistů a ty máš možnost poznat vše od přípravy až po nácvik technik

 

Hristina GEORGIEVSKA se makeupu věnuje od roku 1995, je původem z Makedonie. V Česku se Hristina řadí ke špičce, patří mezi nejkreativnější make-up artisty v ČR a jako jedna z mála pracuje na avantgardních projektech, jakých je v Čechách stále málo. Jsme hrdí, že u nás pravidělně vyučuje pokročilé techniky v rámci kurzu Editorial makeup.

 

PRO KOHO JE MASTER CLASS URČENA?

Pro všechny vizážisty všech úrovní. Je jedno, zda jsi čerstvě po kurzu nebo už líčíš několik let. Myslíme si, že vzdělávat se v tomto oboru je nekonečná cesta a je vždy se něco učit. Podmínkou je jediná věc a to ta, že musíš ovládat základy líčení.

 

UKÁZKA PRACÍ LEKTORKY HRISTINY GEORGIEVSKE – zdroj Instagram @hristinageorgievska

 

CO S SEBOU?

S sebou si přines svůj makeup kit a štětce. Pokud nemáš, můžeš si u nás zapůjčit. V kurzu se pracuje na modelkách a modelky jsou zajištěny z naší strany.

 

CO SI ODNESEŠ?

Bomba pocit, nové techniky a Certifikát s podpisem lektora

 

KAPACITA OMEZENA!! Pokud máš zájem, na nic nečekej a registruj se zde

Termín: 22.10.2019 (úterý)

Cena 4 200 Kč

Trvání: 6hodin ( 10-16hod)