Marketing pro vizážisty

Pokud čteš tyto řádky, máš  možná úspěšné studium v oboru vizážista za sebou! Jsme rádi, pokud jsme ti k tomu dopomohli a blahopřejeme.

Jenže na každém novém začátku vyvstávají  otázky typu: Co bude dál? Jaká je šance, že se prosadím v tom, co opravdu chci dělat? Jak si mám vybudovat jméno? A to je přesně obsah odpovědí v kurzu Marketingu pro vizážisty a vizážistky. Najít odpovědi  na všudypřítomné otázky můžeš právě v tomto kurzu Marktingu. Kromě toho získáš prezentační schopnosti a sebedůvěru, která velmi často stojí za celým úspěchem.

Jako profesionální vizážista se musíš umět orientovat

Díky tomuto kurzu se naučíš především stanovit si  jasný cíl a uvědomit si, kam chceš směřovat, jaká oblast líčení tě baví a láká a jak postupovat, abys ses prosadil. To vše bude  strategicky rozebráno jak z hlediska obecných zásad marketingu, tak i konkrétně pro oblast sebepropagace  v oboru vizážistiky.

Nejde si nevšimnout, že v posledních letech je práce profesionálního vizážisty stále atraktivní a žádaná, proto  je  pracovních nabídek  a možností spolupráce rok od roku více.  A tak není divu, že začínající vizážisté i jejich kolegové s mnohaletou praxí musí neustále držet krok s nejnovějšími trendy nejen v líčení, ale i v samotné sebeprezentaci.

Termín:

19.09.2019 ( čtvrtek) 10-14hod

06.10.2019 ( neděle) 10-14hod

Cena: 2 700 Kč ( pro absolventy MUIP zdarma)

 BOOKING