MASTER PRO A-Z

Jsme prvními, kdo nabízí našim absolventům program, jenž jim pomáhá v jejich rozhodnutí stát se vizážistou na plný úvazek a nachází reálné uplatnění na trhu.

ZÁKLADNÍ INFRORMACE O KURZU:

MASTER PRO A-Z je nejobsáhlejší makeup kurz, kde Ti naši lektoři předají kompletně všechny styly a znalosti líčení, které budeš ve své budoucí kariéře potřebovat. Techniky jsou demonstrovány skrze interaktivní prezentace, v moderních prostorách budovy. Studenti procvičují své techniky pod vedením profesionálních lektorů na modelkách každý den. Studenti našich kurzů se nelíčí navzájem, ale pracují na modelkách, které jsou zajištěny ze strany Institutu. V kurzu se učíme, že vizážistika není jen o krásném nalíčení, ale i o celkovém servisu- líčení je služba, která by měla být klientovi příjemná a na to velmi dbáme. Budoucí make-up artist je vzděláván i ohledně hygienických návyků, sebeprezentace, obchodních a marketingových dovedností tak, aby po absolvování kurzu byl schopen rozjet svou kariéru na 100%. Tento program je vytvořen pro přípravu studentů, kteří chtějí proniknout mezi špičku profesionálních vizážistů.

TVOJE CESTA K ÚSPĚCHU- V ČEM BUDEŠ LEPŠÍ, NEŽ OSTATNÍ:
Jako student tohoto kurzu, se staneš pozorovatelem a poté odborníkem na nejrůznější make-up oblasti jako např.: nepostradatelný beauty make-up,specifické svatební a společenské líčení, čistě avantgardní make-up, divadelní makeup, vlasový styling a líčení na módní přehlídky- runway makeup. V rámci kurzu zažiješ líčení módní na vlastní kůži! Objevíš efekty líčení přímo na focení a kameru. Provedeme tě všemi historickými směry a ikonickými looky. Naučíš se fashion a extreme makeup styly, které zdobí obálky světových časopisů! Zjistíš, které jsou must have produkty světových vizážistů a jejich znalosti a triky. V průběhu kurzu si tyto důležité techniky, triky a vizuální cítění natrénuješ a začneš pracovat na svém osobitém stylu. Po celou dobu kurzu Tě tým našich vizážistů pečlivě pozoruje, aby Tě poté navedli na správnou cestu. Vše je sestaveno tak, aby si každý absolvent kurzu mohl zvolit specializaci, která ho nejvíce zajímá, a následně se jí s úspěchem profesionálně věnovat. Velmi jednoduché, nemyslíš?

DÉLKA KURZU

STUDIUM: týdenní

200 hodin, 25 dnů, studium od pondělí do pátku, vždy 9.00-16.00

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Pro naprosté začátečníky, kteří zatím nemají žádné zkušenosti s profesionálním vzděláním v oblasti vizážistiky. Pro kosmetičky, kadeřníky, fotografy, stylisty, kteří chtějí nabídnout svým klientům komplexnější služby. Pro ty, kteří se chtějí naučit kompletní makeup techniky a chtějí úspěšně rozjet svou kariéru.

PODMÍNKY STUDIA:

dosažení věku 18 let

ukončená základní škola. Student dokládá nejvyšší dosažené vzdělání, podmínkou je minimálně ukončené základní vzdělání

každý student předkládá zdravotní průkaz = potravinářský průkaz, který vystavuje praktický lékař. Potvrzení o tom, že jsi schopná/en vykonávat profesi vizážisty

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Během 5 týdnů se setkáš s komplet DREAM TEAMEM Make-up Institute Prague. Tvoří jej nejlepší lektoři v oboru, profesionální vizážisté a fotografové s bohatou praxí, kteří patří ke špičkám české i zahraniční scény. Každý z nich je expertem na konkrétní oblast líčení, která je většinou i jeho doménou. Nejen, že mají talent, letité zkušenosti, ale současně dokáží svou výukou předat vše důležité s osobním přístupem ke každému studentovi. Jen v rámci studia MASTER PRO A-Z se setkáš se jmény jako Janka Letková, Sasha W. Isar, Filip Novák, Zuzana Buriánková atd.

PO ÚSPĚŠNÉM ABSOLVOVÁNÍ ZÍSKÁŠ 3 CERTIFIKÁTY

Certificate Make-Up Institute Prague, které Ti umožní se věnovat své vysněné profesi. Vydáváme jej v češtině a angličtině. Osvědčení o rekvalifikaci v oblasti Vizážistka na 200 hodin a celostátně uznávané Osvědčení o profesní kvalifikaci Vizážistka v rámci Národní kvalifikace, což je nejvýše dosažené vzdělání v oblasti makeupu tzv. profesní kvalifikace Vizážistka (69-035-M). Tento certifikát mohou udělovat pouze státem autorizovaná místa nebo osoby. A Make Up Institute Prague je v oboru vizážistika jedním z nich. Jinými slovy: když u nás absolvuješ rekvalifikaci, dáme ti k ní záruku, že to není jen tak nějaký papír, ale že má skutečnou hodnotu a že potenciální zaměstnavatelé na něho budou slyšet. Navíc certifikát ti otevře dveře k možnému uplatnění nejen v České republice, ale v celé Evropě!

JAK TO PROBÍHÁ?

Studium je rozděleno do jednotlivých sekcí a týdnů. Každý týden se zdokonaluješ v technikách a postupně zvyšujeme nároky a hlavně tempo. Cílem kurzu je z tebe vychovat schopného a profesionálního makeup artistu ve všech směrech. 

V prvním týdnu se naučíš základní techniky denního a večerního líčení. Jedeme od naprostého začátku, není třeba se ničeho bát, pokud jsi nikdy nelíčil/a. Pokud už máš nějaké zkušenosti, je to fajn, ale většinou přeučujeme špatně naučené techniky. Dbáme na výuku celkového servisu, hygienický zásad a dalších detailů, které velmi ovlivňují dojem z líčení.

V druhém týdnu pronikáš do svatebního líčení a celkově se detailně věnujeme ze začátku osobní klietele. Tedy aby absolvent zvládal základní pracovní nabídky jako je svatební líčení, plesový a party makeup, poradenství atd. Zaměříme se také na vlasový styling, který je nezbytný k poskytování celkového servisu.

V třetím týdnu ti dáme ochutnat i kreativněšjších technik, budeš již znát práci s fotografem, kameramanem. Detailně probereme i historii líčení. Na své si přijde i téma Marketing nebo-li umět se po kurzu prodat a vědět, jak získat první klientelu.

Čtvrtý týden je nejnáročnější. Nejen že vrcholí tvé kreativní vyžití, ale zažiješ i reálnou módní přehlídku, což je jeden z nezapomenutelných okamžiků kurzu. Velký důraz se klade na rychlost, preciznost. zabrousíme i do kreativního extreme líčení.

V pátém týdnu se tvoří fotografie do Tvého portoflia a vše vrcholí posledním dnem, kdy je finální písemná a praktická zkouška. Své dílo obhahuješ před porotou a hodnotí se i ústní projev, nejen technická zdatnost.

HYGIENICKÉ & PŘÍPRAVNÉ TECHNIKY
PŘEHLED ŠTĚTCŮ

ZÁKLADNÍ VIZÁŽISTICKÉ POMŮCKY
VÝBĚR A APLIKACE  MAKE-UPU
ZNALOST PRODUKTŮ (ŠTĚTCE, MATERIÁLY A JEJICH FUNKCE)
KOREKCE OBLIČEJE & BRONZING
DRUHY A APLIKACE TVÁŘENKY
OBOČÍ, OČNÍ LINKY A STÍNOVÁNÍ, APLIKACE UMĚLÝCH ŘAS
RTY, KOREKCE, RTĚNKA, LESK

TRĚNING V TECHNIKÁCH 
DENNÍ MAKE-UP
VEČERNÍ MAKE-UP
STYLY LÍČENÍ

STYLY A TRENDY SVATEBNÍHO LÍČENÍ
PODKLAD A TAJEMNSTVÍ FIXAČNÍ TECHNIKY
ZAHRANIČNÍ NEVĚSTA 

PRÁCE S KLIENTELOU Z ASIE, ARABSKÉHO SVĚTA ATD.
KOMUNIKACE S NEVĚSTOU
MARKETINGOVÉ TIPY ZE SVATEBNÍHO PRŮMYSLU
ÚPRAVA NEVĚSTY DO KAMERU A FOTOGRAFII
VLASOVÝ STYLING SNADNO A RYCHLE
JEDNODUCHÉ ÚČESY Z VLN 

EFEKTNÍ STYLING VYCHYTÁVKY NA FOCENÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE
PRÁCE NA FACHECARTU

NAVRHOVÁNÍ A PROVÁDĚNÍ LÍČENÍ PRO MODELING, FOTOGRAFII
PRINCIP LÍČENÍ NUDE A GLAMOUR MAKEUPU

LÍČENÍ ZRALÉ PLETI 
PRÁCE S PIGMENTOVÝMI SKVRNAMI ATD.
CONTOURING 
JAK NA FOTO MAKEUP
JAKÁ JE ROLE VIZÁŽISTKY V ATELIÉRU 
INTENZIVNÍ TRÉNING LÍČENÍ OČÍ – KOUŘOVÉ LÍČENÍ
GRAFICKÉ LINKY, EXTRAVAGANTNÍ A BAREVNĚ LINKY
MARKETING PRO VIZÁŽISTY ODHALÍ TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU
JAK ZÍSKAT PRVNÍ KLIENTELU
JAK SI STANOVIT CENU
MARKETING V KOSTCE
OBJEDNÁVÁNÍ PŘÍPRAVKŮ, PRACOVNÍHO MATERIÁLU
PROVÁDĚNÍ VYÚČTOVÁNÍ SLUŽEB 

TRÉNINK TECHNIK  – TZV. ZASTAVOVACÍ DEN 
PROCVIČOVÁNÍ TECHNIK OD VLASŮ AŽ PO MAKEU-UP TECHNIKY
ICONIC DOBOVÉ LÍČENÍ – VŠE OD 20.LET AŽ PO MODERNÍ DOBU
DIVADELNÍ MAKEUP 
TV A VIDEO MAKEUP 
PRÁCE S KAMERAMENEM 
TAJEMSTVÍ PÁNSKÉHO MAKEUP O
VYTVOŘENÍ NUDE LÍČENÍ
 KREATIVNÍHO STYLU NA PÁNSKÉM OBLIČEJI
TRÉNINKOVÉ HODINY NA PROCVIČENÍ VŠECH DOSAVADNÍCH TECHNIK
RUNWAY – ZAŽIJ REÁLNOU MÓDNÍ PŘEHLÍDKU

REKAPITULACE A TRĚNING NAUČENÝCH TECHNIK
EXTREME MAKEUP V TOBĚ PROBUDÍ KREATIVNÍHO DUCHA
 NAUČÍŠ SE PRACOVAT S RŮZNÝMI MATERIÁLY OD TEKUTÉHO EFEKTU AŽ PO GEOMETRII V OBLIČEJI
FANTAZIJNÍ MAKEUP A VLASOVÝ STYLING
EDITORIAL MAKEUP NEBO-LI ZAŽIJ FOTO PRODUKCI NA TÉ NEJVYŠŠÍ ÚROVNI.
PŘÍPRAVA A PLÁNOVÁNÍ PORTFOLIA 
VÝBĚR MODELEK, PŘÍPRAVA LOOKU NA FACECHARTU
KONZULTACE S LEKTORY A AGENTUROU PRO VIZÁŽISTY
FOCENÍ A VYTVOŘENÍ PORTOFLIA
PÍSEMNÝ A PRAKTICKÝ TEST

CO ZÍSKÁŠ BĚHEM STUDIA A PO ÚSPĚŠNÉM ABSOLVOVÁNÍ KURZU?

 

Kvalitní portfolio je základem úspěchu každého vizážisty, který se chce věnovat make-upu profesionálně. Portoflio představuje sérii fotografií, kterými se prezentuješ. Mělo by obsahovat to nejlepší a nejaktuálnější z toho, co umíš. Základem krásné fotografie je nejen perfektní make-up, ale zásadní je také výběr modelky, který koresponduje se stylem líčení, se stylingem, s úpravou vlasů a samozřejmostí je dokonalé nasvícení včetně retuše. Portfolio by mělo obsahovat všechny techniky a styly líčení, které ovládáš. Vytvoření portfolia, které bude důstojně reprezentovat tvoji práci je proto prvním krokem, jak se dostat k lépe placeným zakázkám a vytvářet si tak úspěšnou kariéru vizážisty. Pracujeme s těmi nejlepšími ve svém oboru, můžeš si tak být jistý/á, že výsledné fotografie kurzu se stanou třešinkou na tvém portfoliu.

PO ÚSPĚŠNÉM ABSOLVOVÁNÍ ZÍSKÁŠ 3 CERTIFIKÁTY

Pro úspěšnou kariéru je důležité mít hodnotné certifkáty, díky nimž získáš respekt. Většina značek a klientů preferuje rekvalifikované vizážisty. Naše diplomy vydáváme v češtině a angličtině. Osvědčení o rekvalifikaci v oblasti Vizážistka na 200hodin a celostátně uznávané Osvědčení o profesní kvalifikaci Vizážistka v rámci Národní kvalifikace, což je nejvýše dosažené vzdělání v oblasti makeupu tzv. profesní kvalifikace Vizážistka (69-035-M)

CO ZÍSKÁŠ NAVÍC:

Po studiu s tebou zůstáváme v kontaktu a pomáháme Ti ve zdokonalování se v technikách. Hlavně řešíme první pracovní zakázky, marketingovou přípravu a mnohé další. Zde je přehled, co máš po kurzu u nás k dispozici:

40hodin tréninku zdarma

Referenční dopis – pokud úspěšně absolvuješ kurz, získáš od nás referenční dopis,ve kterém potvrzujeme, že jsi úspěšný absolvent a vizážista a pro klienta

Membership MUIP – workshopy, přednášky a prezentace make-up značek (  MUD Designory, NARS, MAC, INGLOT, KRYOLAN, DaVinci atd.)

20-45% slevu na profesionální makeup produkty v obchodě a eshopu MAKEUPBRANDS https://makeupbrands.cz

Marketing kurz pro vizážisty zdarma

zázemí a rada Institutu, kdykoliv potřebuješ – víme, jak jsou začátky těžké a snažíme se tě maximálně podpoř Kdykoliv náš můžeš kontaktovat ohledně pomoci. Navíc pokud budeš hledat zázemí pro svůj trénink nebo budoucí klienty, můžeš zdarma využít naše prostory. S radostí Ti také půjčíme vybavení pro Tvé první zakázky, pokud ještě nebudeš mít vlastní kit

Možná i proto naši absolventi nachází časté uplatnění na pozici beauty konzultantek u renomovaných značek:

 

 

STUDIUM: týdenní

TRVÁNÍ: 200 hodin, 25dní  denně od 9 do 16hod

CENA: 53 000 Kč

TERMÍN:

11.11.- 13.12.2019

20.01. – 21.02.2020

BOOKING / PŘIHLÁŠKA