LÍČENÍ ZRALÉ PLETI

 

S věkem se obličej mění. Výrazné rysy (oči, obočí, rty) ztrácejí na intenzitě  a přibývá změn ve strukturách pleti a tkání na obličeji, které poutají nežádoucí pozornost. Dobrý vizážista by měl být schopen zvýraznit pozitivní rysy a naopak negativní potlačit, celkově obličej omladit a osvěžit a to je právě obsahem kurzu.

Každý vizážista by si měl uměl poradit s problémy jakou jsou pigmentové skvrny, hluboké vrásky, „růžovka“, aknózní pleť a další.

Při líčení těchto klientek hraje velkou roli i psychologie a umění vcítit se do potřeb a přání klientek.

 

 

 

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Tento kurz je vhodný pro absolventy BASIC make-up kurzu pro další rozvoj vědomostí a technik. Tento kurz doporučujeme zejména těm, které láká práce s osobní klientelou a plánují nabízet osobní konzultace, poradenství a další služby v této oblasti.

 

CO  TĚ NAUČÍME?

Kromě technik líčení zralé pleti, se v kurzu zaměřujeme také na komunikaci s klientem a poradíme, jak vyjít dobře i s komplikovanými klientkami.

Zaměříme se na témata, která trápí nejednu klientku a to dehydratace pleti, vrásky, povolení rysů, ztráta elasticity, zvětšení pórů, řídnutí řas a obočí, zvýšená tvorba rozšířených cévek, pigmentových skvrn, znamének atd. V kurzu se pracuje na modelkách  a kromě technik líčení si odneseš i fotografii do portfolia.

 

 

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Simona Bártová. Úžasná vizážistka a lektorka, která má mnoholeté zkušenosti v líčení osobní klientely. Simona se zaměřuje na svatební líčení, poradenství a konzultace s klientkami. V její práci hraje velmi důležitou roli preciznost a empatie.

 

CO SI ODNESEŠ?

Certifikát o absolvování kurzu a fotografii do portfolia

 

STUDIUM:  v týdnu

TRVÁNÍ: 1 den, 8hod, 9.-17.00

CENA: 3 590 Kč

TERMÍN: 06.02.2020 (čtvrtek)

BOOKING / PŘIHLÁŠKA