Mezinárodní makeup soutěž INTERNATIONAL CREATIVE MAKEUP COMPETITION s finálem v Praze!

Soutěž pořádá unie vizážistů a stylistů IUM / International makeup and hair stylist union.

Více o unii:

Staň se certifikovanou vizážistkou mezinárodní Unie pro vizážistky a vlasové stylisty IUM!

IUM je mezinárodní asociace sdružující vizážisty a vlasové stylisty. Sídlo má ve Stockholmu.
Make-Up Institute Prague jako jediná česká makeup škola získala status udělování Certifikací se znakem IUM ( International makeup union). Díky tomu nemusíš – již jako náš absolvent – skládat zkoušky pro to, aby jsi se stala součástí této unie. Podmínkou je registrace na www.iumhe.com/application a úhrada ročního poplatku 42 Euro. Díky tomu získáš výhody makeupartisty v unii jako jsou výměnné pobyty, rady a doporučení vizážistů ze zahraničí atd

Více infomací získáš na www.IUMHE.com

Více o soutěži:

INTERNATIONAL CREATIVE MAKEUP COMPETITION

Mezinárodní kreativní makeup soutěž!

IUM (International union for makeup artist and hairstyling) vyhlašuje soutěž pro vizážisty z celého světa s tématem is “ Human VS Nature“, člověk versus příroda

Finále se uskuteční 4.4.2020 v rámci veletrhu FOR BEAUTY v Praze

1.cena: 1 000 EUR v produktech profesionální značky Mist Stockholm
2.cena:  500 EUR v produktech profesionální značky Mist Stockholm
3.cena:  300 EUR v produktech profesionální značky Mist Stockholm

 

Mezinárodní porota:

SHAUL MOALEM – předseda poroty, ŠVÉDSKO

Ředitel Make-up Institute Stockholm a výkonný ředitel MIST Stockholm – distributor nejrůznějších make-up značek zaměřených na profesionální make-up artist. Shaul zasedal v několika porotách a porotcoval v několika mezinárodních soutěžích. Za svoji dosavadní kariéru, která trvá již 32 let, pracovně procestoval místa jako je USA, Velká Británie, Francie, Německo, Itálie, Japonsko a Izrael. Náplní jeho práce byla povětšinou reklama, publikace, televize, produkce, módní přehlídky a divadlo. Shaul je výkonným ředitel IUM.

 

 

GABRIELLA HAJEK RENNER – porotce, RAKOUSKO

Gabriella je trojnásobná světová vítězka v kategorii body painting/speciální efekty. Je také vlastníkem Austria’s Make-up school.  V návaznosti na lektorování, pracuje samozřejmě jako mezinárodní make-up artist. Pracovala například v Londýně, Švýcarsku, Holandsku a Německu. Gabriela je již dlouholetým porotce národních i mezinárodních soutěží.

 

 

 

IGOR SEMUSHIN – porotce, RUSKO

je mistrovský make-up artist s velmi bohatými zkušenostmi. Ve svém oboru působí již 25 let. Igorova klientela se velice liší. Patří mezi slavné lektory v přípravách na soutěž v body art nejen v Rusku.  Je jedním s hlavních učitelů na škole Atelier Moscow. Od roku 2015 je zakladatelem a učitelem na své vlastní škole, která nese název Igor Semushin Make-up Masters school.

 

 

MARIHEN GIMENEZ – porotce, GRUZIE

Marihen je make-up artist s 13-letou praxí v oblasti beauty make-upu, televize, editorialu a speciálních efektů. Je také ředitelkou Glamour Make-up Academy v Nizozemsku.  Rovněž vítězka ceny veřejnosti v soutěži Dutch Makeup Awards. Pod jejím vedením, několik studentů zvítězilo na Makeup Awards 2019 a 2019 dále také Makeup Talent Award 2018.

 

 

 

Podmínky:

 – věk od 16 let

– do 31.12. pošlete foto své nejlepší makeup práce, kde předvedete své umění. Práci pošlete v elektronické formě  v dostatečné kvalitě na info@iumhe.com. Na základě vybraných prací postoupí 30 uchazečů do finálového kola, které se uskuteční 4.4. 2020 v Praze

 

1.KOLO

Účastníci musí poslat fotografii své nejlepší make-up práce.Fotografie budou posuzovány porotou IUM do 31. prosince 2019, kdy je uzávěrka přihlášek. Po 1. kole informujeme nejlepších 30 soutěžících, kteří se zúčastní ZÁVĚREČNÉHO KOLA v Praze.

 

2.KOLO

Soutěžním tématem je „HUMAN VS NATURE“ a je otevřeno pro jakékoliv ztvárnění. Soutěžící musí přijít se svou modelkou/modelem a mít kompletní vybavení.

Finále se uskuteční 4.4. v rámci kosmetického veletrhu FOR BEAUTY v Praze / Letňany

Modely a soutěžící by měli být na místě hodinu před zahájením soutěže.Vzhledem k omezené době může být styling dokončen před začátkem soutěže. Není povoleno připravovat žádný make-up nebo účes před soutěží.Na vlasový styling je možnost mít pomoc/asistenci. Líčení však musí provádět pouze soutěžící.

Všechny modely a soutěžící musí podepsat formulář, který dává povolení k použití fotografie a videa, které budou používat IUM.

 

Povoleno na soutěž je:

Umělé řasy

Oční čočky

Třpytky, krystaly, peří

Paruky

Dekorační doplňky na hlavě a ramenou

Všechny dekorace by neměly brát více než 20% tváře

 

NEPOVOLENO na soutěž:

jakékoli prostetické nebo latexové předměty

Masky, kousky masek nebo jiné speciální efekty

Brýle

Jakýkoliv materiál, který zakrývá více než 20% obličeje

Airbrush

 

ČAS SOUTĚŽE: 4 hodiny práce

Každý soutěžící bude mít 2 min na představení svého umění na pódiu

Poplatky:
Soutěžní poplatek, pokud jste členem IUM: 0 eur
Soutěžní poplatek, pokud nejste členem IUM: 42 EUR
Přihlášky posílejte na info@iumhe.com