Iconic Make-Up kurz

V tomto kurzu se staneš expertem na nejrůznější historické styly, naučíš se postupně vytvořit dobový make-up. Navíc získáš široký vizuální přehled od 20. až po ulítlá 90.léta.

Jaké barvy, obočí a rtěnky se nosily v dané době? V Iconic make-up kurzu pronikneš do tajů historie líčidel a nepřekvapí tě žádný styl, ať už se to týká zadání na přehlídku, focení či líčení na ples. Naučíme tě, jak ikonický make-up přenést do moderního stylu a vytvořit tak nadčasové líčení.

 

Pro koho je kurz určen?

Pro ty, kteří ovládají základy a chtějí se zdokonalit v pokročilých technikách. Znalost Hair Designu není podmínkou, ale výhodou. Poslední den kurzu je věnován fotografování vytvořených looků na profesionálních modelkách. Jedná se tedy zároveň i o skvělé obohacení tvého portfolia. Doporučujeme zejména absolventům Rekvalifikačního make-up kurzu pro rozšíření obzorů.

 

Kdo tě kurzem provede?

Janka Letková je vizážistkou s mnohaletou praxí, která mnoho let působila i jako vizážiska Bobbi Brown. Janka pracuje s předními českými fotografy, líčí fashion weeky a mnohé další významné akce v módním průmyslu. Miluje styling, módu a neustále sleduje nejnověšjí trendy jak v rámci líčení, tak i ve fashion světě. Díky jejímu přehledu máš možnost zjistit detaily historie make-upu a umět vytvořit moderní a fashion  verzi líčení.

 

 

 

Co si odneseš?

Certifikát o absolvování kurzu a fotografii do svého portfolia se stylem, který si sám/sama vybereš

 

STUDIUM:  v týdnu

TERMÍN:

01.02. – 02.02.2018

CENA: 5 200 Kč

BOOKING / PŘIHLÁŠKA

ICIN