Hair Design STEP 2

Dlouho očekávaný HAIR DESIGN STEP 2 pro vizážistky, kteří se chtějí zdokonalovat ve vlasových kreacích, je zde!

Intenzivní výuka trendy účesů probíhá na modelkách ve vybavených učebnách.

Lektorka v rámci pečlivě vedené interaktivní výuky zlepší Tvé techniky a zapracuje na Tvém stylu. Workshop se zaměřuje na trendy účesy, které můžeš použít pro své klientky, na focení a další produkce.

Pracuje se ve skupince max 6 studentů a jedná se tedy o velmi efektivní a pečlivě vedenou výuku.

Záběry z kurzu

Záběry z kurzu

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Je určen pro absolventy kurz Hair Design nebo pro ty, kteří základní vlasový styling již ovládájí. V kurzu se očekává znalost základních vlasových technik, na základě nichž se rozjívíte déle. Nejde o barvu ani o střih, ve workshopu se zaměřuješ pouze na stylingové techniky v rámci účesové tvorby.

 

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Markéta Šlapáková – zkušená lektorka a úžasná kadeřnice s mnohaletou praxí, která se zaměřuje nejen na práci v salonu, ale také na svatební a společenské účesy. Spolupracuje s fotografy, působí jako kadeřnice na módních přehlídkách, reklamách a dalších produkcích.

 

CO TĚ NAUČÍME?

V kurzu se pracuje na modelkách, které zajišťujeme. V kurzu je max 8osob. Lektorka v rámci pečlivě vedené interaktivní výuky zlepší Tvé techniky a zapracuje na Tvém stylu. Workshop se zaměřuje na trendy účesy, které můžeš použít pro své klientky, na focení a další produkce

 

 

Cena: 3 500 Kč

Omezená kapacita kurzu : max 6 studentů

Trvání: 8hod ( 9-17hod)

Termín:

02.08. 2020 (neděle)