Face Chart workshop

Face Chart je praktický pomocník pro každého kreativního make-up artistu. Pomáhá nám představit si finální look. Slouží zejména k přípravám na módní přehlíky, fashion produkce, divadelní a filmové projekty. Je to jednoduchá cesta jak znázornit svou představu finálního makeupu před klientem či týmem. Úžasná forma pro experimenty a pro ty, kteří se nebojí netradičních postupů a barviček. Face charty můžete použít i do svého portfolia a ukázat klientům své kreativní cítění.

Jsou také skvělým nástrojem pro makeup artisty, kteří se zaměřují na privátní klientelu. Na face chart tak mohou zakreslit styl líčení, který se klientovi doporučuje. Lze zapsat i konkrétní produkty a podpořit tak zájem finální klientely o produkty k dosažení daného looku.

Face chart slouží i pro trénování technik pro všechny začátečníky. Stínování, kombinace barev a nanášení tak můžete trénovat nejen na modelkách, ale v podstatě kdykoliv se Vám bude chtít.

Co se naučíte?

 

Malování na face chart je specifická technika. Pracuje se na stínovacím papíru a používáte nejen líčidla (jak krémové, tak i pudrové produkty), ale také pastelky, fixy a další nástroje

PROGRAM:

Představení face chartu, ukázka technik

Najdeš svůj styl a přeneseš svou představu líčení na face chart

Vychytávky v technikách a nástrojích, které fungují nejlépe

Krok za krokem si vytvoříš svůj vlastní facechart

 

Kdo Vás workshopem provede?

Andrea Lengyelová patří k našim novým objevům na makeup scéně. Velké zkušenosti nabrala jako makeup artistka v M.A.C., kde je práce na face chartech běžné. V roce 2015 zvítězila v soutěži MakeCUP Awards 2015 a od té doby se věnuje práci na reklamních produkcích, pracuje s fotografy, časopisy a neustále se věnuje výtvarné tvorbě.

 

Pro koho je workshop určen?

Pro všechny začátečníky, kteří potřebují trénovat techniky stínování.

Zejména doporučujeme kreativcům, kteří se nebojí barviček a experimentů

 

Co si odneseš?

Tvůj originální výtvor na face chartu. S sebou nic nepotřebujete, vše je zajištěno z naší strany

 

Mrkni se do zákulisí kurzu VIDEO

 

Trvání:1 den, 10-14hod ( 4hod)

Termín: 24.06.2018 (neděle)

Cena: 1 200 Kč

BOOKING