Extreme Make-Up kurz

Nech své předsudky za dveřmi a ponoř se s námi do světa, kde je vše možné.  Objev nový svět dráždivých textur, odvážných kombinací, bláznivých barev a revolučních postupů. Přihlaš se do kurzu extrémního líčení od Make-Up Institutu Prague.

 

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Kurz je vhodný pro profesionální vizážisty a absolventy základních kurzů, kteří se chtějí odprostit od klasického líčení a rozvinout svou kreativitu. U studentů se předpokládá, že ozvládají základní techniky aplikace make-upu.

 

CO TĚ NAUĆÍME?

Extreme make-up kurz tě provede světem efektů a vychytávek, díky nimž vytvoříš neuvěřitelné práce. Naučíš se experimentovat s materiály, barvami a doplňky. Kurz je výzvou pro všechny kreativce, kteří chtějí překonat své hranice.

POZOR: nudný, nebarevný a přirozený make-up není povolen v průběhu tohoto kurzu !

 

VÍME, ŽE ČAS JSOU PENÍZE!

Každá minuta se musí využít ve tvůj prospěch, proto u nás pracuješ výhradně na modelkách, prostě neexistuje, že by se studenti líčili navzájem a fungovali by pouze na 50% jako tomu může být v ostatních školách. Praktická část je na začátku tvé kariéry to nejdůležitější, takže naši lektoři jsou ti při ruce, stejně tak jako značkové make-up vybavení.

 

 

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Filip Novák – kreativní makeup artista, který vytvořil nepřeberné množství ikonických a provokativních looků. Podílel se líčení na přehlídkách, fashion week,  Vivienne Vestwood asi make-up pro Cirque du Soleil v Las Vegas, Stardance nebo ličení na Miss Universe. Působil jako školitel pro MAC v Česku a Švýcarsku, spolupracoval na velkých projektech po boku Pavla Bauera a nyní je hlavním vizážistou Douglas pro značky Armani, Bobbi Brown, Make-Up Factory a další.

CO SI ODNESEŠ?

Certifikát o absolvování kurzu a fotografii, která neuvěřitelně zvýší úroveň Tvého portfolia

Po absolvování Extreme make-up kurzu už nikdy nebude tvůj make-up tím, čím byl předtím….

Mrkni do zákulisí kurzu:

 

STUDIUM: víkendové / týdenní

TRVÁNÍ: 2 dny, 09.00 – 17.00

CENA: 5 900 Kč

TERMÍN:

10-11.05.2020 (pondělí-úterý)

BOOKING / PŘIHLÁŠKA

EXTREME