Dream Team

Poprvé v historii se povedlo dostat ta největší jména vizážistického světa pod jednu střechu. Make-Up Institute Prague otevřel své dveře nejkreativnějším osobnostem z řad vizážistů, kadeřníků, stylistů a fotografů , kteří mají za sebou neskutečné roky dřiny, neobyčejné pracovní zkušenosti včetně svého unikátního know-how. Všechna tato hvězdná jména jsou dnes připravena předat své zkušenosti novým talentovaným studentům v rámci profesionálních make-up kurzů právě na adrese Institutu.

 

Hristina Georgievska Světově uznávaná make-up artistka, původem z Makedonie. Vizážistice se věnuje od roku 1995. Hristina Georgievska je jedna z nejkreativnějších make-up artistek v ČR a jako jedna z mála pracuje na avantgardních projektech, jakých je v Čechách stále málo.

Sasha W. Isar Make-Up artist s více než 21letou praxí, který má za sebou plno úspěchů i Česku v zahraničí. Sasha W. Isar pracoval se zahraničními fotografy jako je Mathias Heitman, George Curtis, Jerome Albertini a Phill Griffin. V současné době se zaměřuje na filmový make-up.

Filip Novák je kreativní vizážista a designér, který vytvořil nespočet ikonických a provokativních looků. Líčíl přehlídky Vivienne Westwood, StarDance, Miss Universe, Cirque du Soleil v Las Vegas. Působil jako školitel značky M.A.C. a nyní jako hlavní vizážista parfumerie Douglas.

Janka Letková Vizážistka s mnohaletou praxí. Ztotožňuje se s myšlenkou „Make-up nemá ženu změni, pouze zvýraznit její krásu a dodat jí sebevědomí“. Janka pracuje s předními českými fotografy, líčí fashion weeky, významné akce a slavné osobnosti. Vyznává čistý, moderní a fresh make-up

Zuzana Buriánková Výrazná česká make-up artistka, Zuzana Buriánková, která studovala a působila jako vizážistka v Londýně. Má za sebou nespočet reklam, focení předních časopisů a videoklipů. Pracuje s top předními českými i zahraničními produkcemi.

Simona Bártová je jednou z našich nejoblíbenějších svatebních vizážistek. Nevěstám se věnuje už 13 let a líčí průměrně 80 svateb ročně. Vede také velmi známou poradnu na idnes.cz. Lektorování i prezentacím pro různé značky se věnuje přes 10let.

Barbora Mlezivová vyznává krásný a čistý make-up. Zaměřuje se převážně na osobní klientelu. Bára má za sebou plno kreativních focení, nedávno líčila i Paris Fashion Week jako jedna z mála českých mua. Spolupracuje s magazíny a celebritami

Gabriela Tesaříková Lektorka kurzů základních technik a osobních seminářů. Věnuje se převážně osobní klientele, pracuje s významnými fotografy a návrháři. Líčila mnoho zajímavých projektů na fashion scéně. Klade důraz na jasný výklad a interaktivní formu výuky.

VILMA BAUM Charismatická, výrazná lektorka a makeup artistka s mnohaletými zkušenostmi ze zahraničí. Působila hlavně ve Slovinsku a Španělsku. Zaměřuje se na celebrity makeup, foto makeup, beauty a velké zkušenosti má zejména televizních projektů jako je zahraniční StarDance apod.

Markéta Šlapáková Kadeřnice s praxí v salonu, z módních přehlídek a prací s fotografy. Působila v týmu uznávaného kadeřníka Libora Šuly a v rámci BOMTOM studií. Díky těmto zkušenostem je připraverna předávat své znalosti make-up artistkám, které se bez znalostí vlasového stylingu neobejdou.

Markéta Šlapáková
Zkušená kadeřnice s praxí v salonu, z módních přehlídek i fotoprodukcí. Působila v týmu uznávaného kadeřníka Libora Šuly a v rámci BOMTOM studií. Je připraverna předávat své znalosti make-up artistkám, které se bez znalostí vlasového stylingu neobejdou.

Ondřej Porubský Perfekcionista, který vždy vyznává čistý a přirozený vzhled každé ženy i muže. Své zkušenosti získal ze světa divadla, módních přehlídek, reklam a filmu. Spolupracuje s televizními produkcemi, fotí pro časopisy a specializuje se na drag queen makeup.

Petra Šmelková Lektorka Basic kurzů a osobních kurzů líčení. Miluje nude makeup a zaměřuje se na divadelní líčení. Ve své praxi působí převážně  v reklamním průmyslu, líčí focení, přehlídky a má zkušenost i jako maskérka z divadla

PAVEL BAUER se v oboru make-up artisty a hair-stylisty pohybuje pětadvacet let. Věnuje se líčení pro reklamní spoty, módní přehlídky, veletrhy, fotoprodukce do módních časopisů, pečuje o mnohé české a slovenské zpěvačky,herečky, modelky a moderátorky.

MARGITA SKŘENKOVÁ již několik let jako jediný český mua líčí v týmu s těmi nejlepšími světovými vizážisty. Řadí se mezi nejkreativnější a nejodvážnější makeup artisty. Úžasná osobnost s obrovskou praxí. Líčení se věnuje již více než 18 let. Pracuje pro významné reklamní a fotografické produkce v tuzemsku i zahraničí.

Silvie Hadžiefendič
Make-up artistka a hair stylistka s mnohaletou praxí. Pracuje s předními produkcemi v Česku i zahraničí. Líčí i češe titulní strany magazínů, módní přehlídky, reklamy. Vyznává dokonalou přirozenost a krásu každé ženy.

Magdalena Soušková
Své mnohaleté zkušenosti zejména v módním a televizním průmyslu doplňuje tématy etika a estetika. Zajímá se o propojení vnitřního a vnějšího světa každé ženy. Vede u nás velmi pokročilé makeup semináře, které posilují ženskost.

 

Lukáš Dvořák Jeden z nejvýraznějších českých fotografů, který se prosadil v zahraníčí. Vyznává maximální přirozenost a preferuje černobílou fotografii. Jeho fotografie publikovaly mnohé zahraniční časopisy jako je Vanity Fair, Harper’s Bazaar, Marie Claire a další.

Nikola Šrajerová Fenomén beauty a hair průmyslu. Nikola působí jako fotografka od roku 2003 a má za sebou klientelu z řed předních českých kadeřníků a beauty značek.

Zdeněk Buchlák Talentovaný fotograf s mnohaletou praxí z fashion a beauty oblasti. Přestože původně tíhnul k reportáži a dokumentu, věnuje se nyní portrétní, módní a reklamní fotografii. Ve fotce má rád jednoduchost, jemnost a přirozenou eleganci.

Shalev Man Zahraniční fotograf působící v Praze se zaměřením na portrétní fotografii. Shalev má mnohaletou zkušenost z komerční oblasti. V současné době se zaměřuje hlavně na beauty, fashion,dokumentární foto a portréty. Práce Shaleva je inovativní a kombinuje v sobě kvalitu a uměleckou svobodu.

Petr Weigl . Fotograf zaměřující se fashion a komerční fotografii. Věnuje se také přednáškám pro fotografy. Vyznává přirozenost žesnké krásy, které se snaží dostat do svých fotografií.

Magdalena Fiala Začínala jako vizážistka, ale našla se ve fotografii a postprodukci. I proto je makeup její hlavní vášeň i ve fotografii. Absolvovala prestižní školu SPEOS SCHOOL PARIS – Fashion and beauty photo (professional certification RNCP) v Paříži. Miluje lesklé makeupy a makrofotografii