DIGITAL BEAUTY

Ponoř se s námi do světa focení, natáčení, retuší, úprav před postnutím na instagram. V dnešní době je nutné, aby se vizážistky uměly samy propagovat prostřednictvím internetu a sociálních médií. Základní know-how pro všechny mua dnešní doby! Jak si vyfotit líčení, aby bylo použitelné a reprezentativní? Tipy na pózování – nejen sebe sama, ale i práce s modelkou, komunikace, vhodné pózování, upozornění na časté chyby. Detailně se budeme věnovat technikám svícení v různých podmínkách. Populární videa a instastories. Jak na ně? Vše krásně a jednoduše v našem zbrusu novém kurzu. Kurz vede zkušený fotograf, kameraman, retušér a uznávaný kreativec Petr Weigl. „Fotografie je zároveň iluze. Je to hra s tím, co vidí objektiv a co si přeje vidět mozek. Pouhá perspektiva záběru, úhel, světlo a jeho barva mohou změnit výslednou fotografii k nepoznání. Naučte se tyto finty ke zlepšení svých fotografií, aby byly současně realistické a krásné.“  

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, které chtějí umět dokumentovat své výtvory. Umět je vyfotit, natočit, upravit a správně ukázat světu. Kurz byl vytvořen zejména pro vizážistky, ale vítané jsou i blogerky, influenceři a všichni, kteří chtějí proniknout do tohoto světa. V kurzu se také líčí, předpokládáme, že ovládáš základy líčení ( BASIC PRO = denní a večerní makeup).

Co si odneseš?

Zásady pro správné focení a natáčení tak, aby Tvá práce byla reprezentativní. Jedním z nejhorších prohřešků dnešních vizážistek je postování nedokonalých fotografií, kde modelka ani líčení nevyniká. Vše má svá pravidla a to Tě naučíme. Jak si vyfotit správně nalíčenou klientku, modelku? Jak si sestavit svůj vlastní „foto“ koutek a jak si poradit s focením na place, kde nemáš ideální prostředí? Upravení fotky před postováním je kapitola sama o sobě. Dostaneš skvělé tipy na retušovací software. Zjistíte, jak retušovat nedokonalosti a další oblasti problémů. Poté se naučíte, jak vyhladit vrásky a textury kůže! Vše lehce, snadno přes telefon.

 

Jak to probíhá?

Na začátku kurzu nebude chybět nutná teorie, abychom tě náležitě připravili do akce. Petr krásně a srozumitelně vše vysvětlí, není se čeho bát. Techniky profesionála zjednodušené pro běžného uživatele. Poté se vrhneš do akce, na focení a natáčení. První sebe sama, abychom si vše objasnili. Pak nastoupí modelka, kde se budeš učit i práci s modelkou, pózování a směrování směrem, který si přeješ, aby fotka byla. Pak s natočeným materiálem pracujeme a upravujeme. Vše otevřeně, hravě a snadno tak, abys mohla hned aplikovat do praxe. Garantujeme, že po tomto kurzu Tvé fotografie získají naprosto jiný šmrnc. S sebou potřebuješ jen smartphone a nadšení do akce 🙂

Kdo tě kurzem provede?

Kurz vede zkušený fotograf, kameraman, retušér a uznávaný kreativec Petr Weigl. Makeup chybět taky nebude, neboj! Zástupce z našeho makeup lektorského týmu je součástí a dá ti užitečné tipy i rady i ohledně líčení a efektů na foťák a kameru. Své místo dostanou také vhodné produkty a technické vychytávky líčení, aby výsledná fotka a video stály za to!

 

Trvání: 2 dny, 10-16hod
Cena: 5 900 Kč

Termín: 14-15.10.2020 ( středa + čtvrtek)

BOOKING/PŘIHLÁŠKA