Hair Design kurz

V každé branži platí, že kdo toho umí víc, je na roztrhání. Jako vizážista si můžeš hravě zvýšit kredit o práci s vlasy. Naučíš se základy vlasových technik od jednoduchého tupírování až po výčesy, drdoly a práci s umělými příčesy. Přihlaš se do kurzu Hair Design od Make-Up Institute Prague!

Pro koho je kurz určen?

Pro každého, kdo chce umět pracovat s vlasy na úrovni vlasového stylisty. V žádném případě se v kurzu neučíš barvit nebo stříhat. Učíš se, jak doplnit svou práci vizážisty vhodným vlasovým designem tak, abys příště nemusela na práci volat kadeřnici, ale vše zvládla sama.

Co tě naučíme?

Začínáme hezky od začátku jako v základním kurzu líčení, jestli si ještě pamatuješ – od hřebenů a vhodných produktů pro vlasový styling, které ti ulehčí práci. Pokračuješ tupírováním, které je základem takřka všeho, jak udělat sekce, natáčky, rychlé úpravy, naučíš se řešit problémy jakými jsou například mastné vlasy, málo vlasů, jemné vlasy. Dozvíš se, jak dělat vlasy na fotografii, jelikož to je jiný přístup než u vlasů na ples. Práce s podložkami na drdoly, příčesy a efektní začesávání je nezbytnou součástí. Poslední den kurzu se fotí Tvoje výsledná práce a získáš tak krásnou fotografii do portfolia. V kurzu se pracuje na modelkách.

Kdo tě kurzem provede?

Skvělá kadeřnice Markéta Šlapáková. Má za sebou bohaté zkušenosti ze salonů, ale i z módní branže od česání přehlídek, po focení až po zahraniční stáže.

Co si odneseš?

Po ukončení získáš Certfikát Make-Up Institute Prague o absolvování kurzu a krásnou fotografii do portfolia.

 

Mrkni se do zákulisí kurzu:

 

TRVÁNÍ: 3 dny, denně od 9 do 17hod, celkem 24 hodin

CENA: 6 400 Kč

TERMÍN:

13 – 15.11.2020 (pátek-neděle)

BOOKING / PŘIHLÁŠKA