Contouring

Aktuální trend „instagramového“ make-up světa v čele s celebritami jako Kim Kardashian. Nauč se techniku, po které je poptávka a kterou bys jako vizážistka měla ovládat.  Konturování nebo chcete-li tvarování obličeje je hitem, který zaplavil sociální sítě, internet a jsou ho plné módní časopisy. V kurzu Tě zavedeme do historie konturování obličeje, kde zjistíš, že tato technika existovala již za dob královny Alžběty v Anglii a jak vypadal její vývoj až do dnešního světa. V kurzu si procvičíš konturování s různými produkty, všemožné techniky různé intenzity.

 

Konturování je make-up technika,  hra stínů a světel, při které se používá  tekutý, tuhý / pudrový produkt tmavší než je pleť k vytvoření a zdůraznění přirozených stínů v obličeji. Díky tomu docílíte definovaného vzhledu. Nezbytnost při konturování je highlighting nebo-li zvýraznění, rozjasnění, které používáme ke zvýraznění vyvýšených částí obličeje, na které dopadá světlo přirozeně . Správné zvýraznění kontur může zcela změnit strukturu obličeje, lze lehce vytvarovat obličej, zúžit obličej, zúžit nos, zkrátit nos, snížit čelo, zvětšit rty atd.

Součástí kurzu je vytvoření celkového glamour looku. Tedy procvičíme nejen konturování obličeje, ale vytvoříme glamour,  make-up včetně dokonalých vln. Tento look využijete nejen v rámci fotoprodukcí, na společenské akce atd.

V kurzu se pracuje na krásných modelkách, které jsou zajištěny z naší strany. Jelikož víme, že portoflio je nezbytné, součástí tohoto kurzu je také foto do portoflia. Přítomen je profesionální fotograf, který Ti připraví foto do portoflia.

 

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Pro všechny absolventy našich začátečnických kurzů líčení ( BASIC PRO, MASTER BEAUTY, MASTER PRO A-Z)  a pro všechny vizážisty, kteří ovládají základní techniky a práci s vlasy a chtějí se zdokonalit.

 

CO SE NAUČÍŠ:

Studijní program je veden interaktivní formou. Lektor ukáže na modelce dané techniky a poté se procvičuje na modelkách, které jsou zajištěny z naší strany pro každého studenta. S sebou nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Pokud máš své vybavení a chceš pracovat se svámi líčidly, není problém a klidně je vem s sebou. V kurzu je přítomen i profesionální fotograf, který Ti vytvoří krásné foto do portfolia.

 

CO SI ODNESEŠ:

Certificate Make-Up Institute Prague o absolvování kurzu a foto do portfolia.

 

Trvání: 8hod, 9-17hod

Cena: 3 590Kč

Termín:

29.09.2020 (úterý) 

BOOKING