BASIC PRO MAKE-UP KURZ

Make-Up Institute Prague nabízí začátečníkům v oboru vizážistiky základní kurz, který je speciálně připraven právě pro ty z vás, kteří začínají v tomto oboru a nemají žádné předešlé odborné vzdělání a zkušenosti. Tento kurz nastartuje tvoji kariéru profesionálního vizážisty už za 40 hodin. Zajímá tě více informací?

Čti dále nebo si rovnou pošli přihlášku

JAK SPRÁVNĚ NASTARTOVAT KARIÉRU VIZÁŽISTY SE DOZVÍŠ JEDINĚ V TOMTO KURZU! 

Tento make-up kurz pro začátečníky Ti poprvé otevře svět líčení se všemi jeho základními technikami a triky, jenž se naučíš hravě ovládat a navíc získáš praktické zkušenosti ze světa make-up artistů. Začínáme pěkně od začátku, takže i naprosto nezasvěcení do oblasti beauty, si přijdou na své. Velkou výhodou je naše nezávislost vůči make-up značkám a tak získáš neocenitelný vhled do oblasti produktů a jednotlivých hráčů v tomto oboru.

Pokud si chceš splnit svůj sen a stát se profesionálním vizážistou můžeš začít hned. Díky skvělé atmosféře profesionálních lektorů pro tebe bude  snadné nasát znalosti a zákony líčení, které ti v praxi umožní dělat skvělou práci se zajímavými lidmi.

 

BONUS, KTERÝ TĚ POTĚŠÍ!

V tomto startovacím kurzu máš jako účastník a zároveň absolvent nárok na další služby zdarma! Jelikož víme, že praxe je to nejcennější, každý absolvent má nárok na 40hodin tréninku technik zdarma dle výběru.

Na základě studia tohoto základního kurzu se můžeš vyprofilovat v osobní technice a věnovat se osobní klientele jako je svatební líčení, plesy, konzultace apod. Nebo využít svůj kreativní potenciál a zdokonalit se v módních oblastech jako je foto make-up, televizní, dobové či filmové líčení. Pokročilé kurzy to jsou praktická cvičení pod dohledem profesionálů, kteří ti budou na place k dispozici navíc v kombinaci s fotografováním do tvého portfolia. Zvolit si můžeš z nepřeberného množství kurzů od svatebního po extravagatní líčení, více zde  Pokud by sis nevědel/a rady, který kurz zvolit, rádi ti s výběrem poradíme.

Každý absolvent má také nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma, jelikož si uvědomujeme, jak zásadní je pro úspěšnou kariéru kombinace obchodních dovedností s marketingovým minimem, správných hygienických návyků a samozřejmě nezbytného talentu.

 

PĚT DNŮ, KTERÉ ZMĚNÍ TVŮJ ŽIVOT!

Celý kurz trvá pět nevšedních dnů.  Rozložení kurzu je týdenní či víkendové.  Vždy na tebe čeká 40 hodin nových zážitků, samozřejmě tématicky rozdělených. V první části každé lekce je teorie, která obsahuje přednášku a taky praktickou ukázku. Druhá část se pak věnuje uplatnění odkoukaných poznatků a triků v praxi a dochází tak k  jejich procvičení pod osobním vedením profesionálních vizážistů. Poslední den kurzu je test v podobě písemné a praktické zkoušky.

Pokud zjistíš, že vizážistika je to pravé, čemu se chceš věnovat, maximálně se vynasnažíme pomoct splnit ti tvůj sen. Tvůj úspěch je i náš úspěch. Díky spolupráci s agenturou pro vizážisty jsme schopni ti zprostředkovat kontakty na fotografy, reklamní, svatební agentury a další produkce z celé ČR a připravit tě i po této stránce na tvou kariéru. Na úspěchy našich absolventů se můžeš podívat zde

STUDIJNÍ PROGRAM:

1. den – Hygienické & přípravné techniky, Výběr a aplikace základního make-upu, Znalost produktů (štětce, materiály a jejich funkce)Korekce obličeje & bronzing, Druhy a aplikace tvářenky

2.den – Obočí, oční linky a stínování, aplikace umělých řas

3.den – Rty, korekce, rtěnka, lesk, denní make-up, večerní make-up

4.den – Styly líčení. Marketing v kostce, Jak získat první klienty, Objednávání přípravků, pracovního materiálu, Provádění vyúčtování služeb

5. den – Písemný a praktický test

 

K dispozici máš tři formy studia:

týdenní ( 5dnů, pondělí až pátek, 9:30-16:30)

víkendové (5dnů, pátek a dva víkendy po sobě. 9:30 – 16:30)

víkendovo / týdenní  (5dnů, středa až neděle, 9:30 – 16:30)

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Troufáme si říct, že ti nejlepší lektoři  ve svém oboru, tedy profesionální vizážisté s velkou praxí a zkušenostmi:  Bára Mlezivová, kreativní makeup artistka, která vyznává čistý a fresh make-up. Petra Trejbalová neustále hledá nové techniky a inspirace.  Vilma Baum s fashion přístupem a mezinárodními zkušenostmi. Ondřej Porubský je progresivním makeupartistou a lektorem. Přístup každého z našich lektorů je individuální, takže se ti budou věnovat s maximálním nasazením jako osobní make-up trenéři. Více se o nich dozvíš na  DREAM TEAM 

 

OSVĚDČENÍ, KTERÉ TI OTEVŘE DVEŘE DO MAKE-UP BRANŽE!

Každý úspěšný absolvent kurzu získá kromě nabytých zkušeností a nutné dávky sebevědomí, také reálný důkaz o svých profesionálních schopnostech, tedy Certifikát Make-Up Institute Prague. S tímto Certifikátem se můžeš začít plně věnovat své kariéře v Česku a je uznáván i v zahraničí. Vydáváme jej v angličtině i češtině pro každého našeho úspěšného absolventa. Ať už začneš prací pod kosmetickou značkou nebo se vrhneš na volnou nohu a otevřeš si živnost, naše agentura pro vizážisty Ti bude vždy ochotně asistovat a pomáhat v každém kroku.

Pokud chceš získat i nejvýše dosažitelné vzdělání v makeup oboru a to celostátně uznávané Osvědčení o profesní kvalifikaci Vizážistka v rámci Národní kvalifikace, je to možné v případě, že si dostuduješ další makeup kurzy. Je dáno zákonem, že je nutno vystudovat minimálně 80hodin, aby jsi mohl/a absolvovat rekvalifikační zkoušku a zkoušku odborné způsobilosti. Pak je potřeba splnit i podmínku minimálně 18 let věku a prokázat se vlastnictvím zdravotního průkazu  v potravinářství, který Ti vystaví praktický lékař. Další informace Ti rádi poskytneme na vyžádání.

Pro tvou kariéru a možnost získat práce v tomto oboru je nezbytné mít vlastní make-up kit, se kterým ti také rádi pomůžeme  a navíc u nás získáš 25-45% slevu na veškeré vybavení.

 V KOSTCE – BASIC PRO MAKE-UP KURZ OBSAHUJE:

 Základní techniky líčení v rámci studijního programu

 40hodin tréninku technik dle výběru zdarma

– 10% slevu na všechny ostatní pokročilé make-up kurzy

 Certifikát Make-Up Institute Prague 

 Referenční dopis

 Marketing kurz pro vizážisty zdarma

 25-45% slevu na produkty v našem obchodě a eshopu MAKE-UP ARTIST SHOP

 Konzultace s agenturou pro vizážisty

Membership MUIP – workshopy, přednášky a prezentace make-up značek ( MUD Designory, KRYOLAN, NARS, MAC, Inglot, NOTE, PAris Berlin, Make-Up Studio, DaVinci)

 

VIDEO z KURZU:

 

STUDIUM: týdenní, víkendové

TRVÁNÍ: celkem 40 hodin

CENA: 7 900 Kč

 

víkendové studium ( pátek – neděle + sobota – neděle)

21. – 23.08. + 29. – 30.08.2020  (pátek – neděle + sobota – neděle)

16. – 18.10. + 24. – 25.10.2020 (pátek – neděle + sobota – neděle)

víkendovo/týdenní studium  (středa až neděle)

09.09. – 13.09.2020  (středa až neděle)

04.11. – 08.11.2020 (středa až neděle)

 

týdenní studium (pondělí až pátek)

28.09. – 02.10.2020 (pondělí až pátek)

26.10. – 30.10.2020 (pondělí až pátek)

 

BOOKING / PŘIHLÁŠKA