ABSOLVENTI V AKCI

LÍČÍME DESIGNBLOK  Obdivuhodné výkony podaly absolventky Make-Up Institute Prague pod dohledem vizážistky Zuzany Buriánkové na akci Designblok 2018. Holky se vyřádily, líčily vše od přirozených make-upů až po extravaganci na více než 40 modelkách a modelech denně.

SCIFI SAFARI Odvážný projekt, který má pod taktovkou fashion gutu Olo Křížová. Prezentovali se mladí návrháři a byl zde prostor pro velkou kreativitu i v rámci makeupu. Velmi náročné a kreativní glitter řádění našich vizážistek dozorovala hlavní mua a lektorka Institutu Zuzana Buriánková.

FORBES GALAVEČER  Přehlídka módní návrhářky Zuzany Kubíčkové na galavečeru FORBES. Náš tým absolventek dostal za úkol vytvořit makeup a vlasy. Vše luxusní, dotažené do dokonalosti. Milujeme projekty tohoto stylu.

HAIR MAX TOUR Jedna z největších kadeřnických show s českými a zahraničními kadeřníky v ČR se neobešla bez kreativního make-upu, který vytvořil tým našich absolventů pod vedením vizážisty Sashi W. Isara a Claudie Marčekové. Krásné líčení pro vlasové značky Davines a Hair Company se snoubilo s dokonalými účesy.

LÓREAL HAIR FASHION NIGHT Bylo nám ctí podpořit kadeřnickou charitativní akci. Náš tým líčil více než 30 modelek a modelů a stálo to za to! Skvělá zkušenost, děkujeme všem

CELEBRITY VE VARECH A NAŠE ABSOLVENTKY Jsme všude, kde se co šustne. Nemohli jsme proto chybět na největší společenské události filmového světa.

KLAUZURY UMPRUM A NÁŠ MAKEUP S Ateliérem Liběny Rochová nás pojí již letitá spolupráce, která vznikla díky propojení známé blogerky Iny T. S radostí líčíme přehlídky studentů UMPRUM či absolventská focení. Vzknikají krásné projekty plné nadšení a nezvyklých výtvorů.

GLANC párty Speciálního líčení redaktorek magazínu a pozvaných celebrit se naše absolventky zhostily s přehledem. Vytvářeli jsme krásné večerní líčení a těm odvážným jsme aplikovali černou krajku technikou airbrush. Vše se konalo u příležitosti narozenin časopisu GLANC

FASHION WEEKEND PRAGUE
Modelky, přehlídky, líčidla, kamery, stres, kreativita a nadšení do práce, to je přesně náš svět a to, co milujeme. Backstage z PRAGUE FASHION WEEKENDU. Pečlivě jsme vybíraly ty nejlepší z nejlepších, aby spolu s námi přesvedli světu kreativní make-up, který vyznáváme. Supervize se ujal Tomáš Moučka, který dohlížel na preciznost provedení.

FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY
tento rok jsme měli tu čest a možnost líčit vzácné hosty Filmového festivalu. Spolu s kadeřníky salonu Franc Provost, časopisem Glanc a značkou Clarins jsem v hotelu Pupp zkrášlovaly hvězdy na červený koberec. Absolventky Make-Up Institute Prague si tak mohly nejen mohly vyzkoušet líčení na celebritách, ale zároveň i obohatit portfolia.

SHOOTING FASHIONSTARS A ABSOLVENTKY MASTER PRO A-Z 
Líčení na úžasné fashion akci nechyvěly ani právě studující budoucí makeup artistky. V rámci kurzu MASTER PRO A-Z zažily reálnou módní akci. Make-up pod vedením lektorky Zuzany Buriánkové zvládly na jedničku!