ABSOLVENTI V

Svatební Dny

Ani největší svatební veletrh se neobešel bez šikovných vizážistek z řad absolventek Make-Up Institute Prague. Skvěle si poradily s náročným make-upem na přehlídku a zvládly i make-up poradenství přítomným dámám. Díky tomu si vyzkoušely rychlost ve svém líčení, profesionalitu a samozřejmě i komunikaci s potencionálními klientkami.

Líčení castingu České Miss 2018

I moravské absolventky se zapojily do líčení castingu České Miss, který probíhal ve Zlíně. Holky měly za úkol zkrášlovat nejen porotu, ale i samotné zájemkyně postup do soutěžě Česká Miss.

DYZAJN MARKET

Tradiční akce pro mladé a nadějné návrháře a značky, která se koná na nádherném prostranství v rámci Národního divadla je vždy spojena s přehlídkou. Líčení probíhá od ranních hodin a make-up artistky v plném nasazení vytvářely krásné svěži looky doplněné trendy účesy. Tým vizážistek byl sestaven z šikovných absolventek Runway make-up kurzu, který se zaměřeje na výuku líčení na přehlídká

Líčení klientek ve Fashion Areně

Velikonoční akce ve Fashion Areně nebyla jen o velkých nákupech, ale klientky se mohly zároveň i nechat zkrášlit v rámci beauty koutku. Absoventky z Make-Up Institute Prague každé klientce poradily ohledně líčení a vhodných produktech. Každé klietnce během konzultace vytvořily krásné, svěží líčení. Cílem akce bylo získat zkušenosti a zároveň kontakty na možnou klientelu.

Shooting FashionStars a absolventky MASTER PRO A-Z

Líčení na úžasné fashion akci nechyvěly ani právě studující budoucí makeup artistky. V rámci kurzu MASTER PRO A-Z zažily reálnou módní akci. Make-up pod vedením lektorky Zuzany Buriánkové zvládly na jedničku!

LÍČENÍ MARIE ROTTROVÉL

íčení slavných osobností je skvělým oživením portfolia každého vizážisty. O to větší váhu to má, pokud se k líčení celebrit dostanete už na začátku své kariéry jako absolventka Soňa Šajdáková, která dostala možnost líčit zpěvačku Marii Rottrovou na její tiskové konferenci v rámci nového turné.

HAIR MAX TOUR 2013

Jedna z největších kadeřnických show s českými a zahraničními kadeřníky v ČR se neobešla bez kreativního make-upu, který vytvořil tým našich absolventů pod vedením vizážisty Sashi W. Isara a Claudie Marčekové. Krásné líčení pro vlasové značky Davines a Hair Company se snoubilo s dokonalými účesy.

PŘEHLÍDKA BUTIKU DUSNI3

Čerstvé absolventky kurzu MASTER PRO A-Z, Lenka Nosková a Soňa Šajdáková, byly na základě svého portfolia vybrány na líčení luxusní akce ve Wratislavském paláci pro soukromého klienta.

FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY 2014

tento rok jsme měli tu čest a možnost líčit vzácné hosty Filmového festivalu. Spolu s kadeřníky salonu Franc Provost, časopisem Glanc a značkou Clarins jsem v hotelu Pupp zkrášlovaly hvězdy na červený koberec. Absolventky Make-Up Institute Prague si tak mohly nejen mohly vyzkoušet líčení na celebritách, ale zároveň i obohatit portfolia.’

RUNWAY MAKE-UP KURZ A PŘEHLÍDKA TAŤÁNY KOVAŘÍKOVÉ

V kterém jiném kurzu, se dopoledne naučíš principy runway make-upu a večer po kurzu se zúčastníš reálné módní přehlídky a zažiješ, jak to chodí v praxi? Naši studenti si tentokrát svou první přehlídku nalíčili v pražském hotelu Four Seasons.

FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY

Jsme všude, kde se co šustne. Nemohli jsme proto chybět na největší společenské události filmového světa. V Grand hotelu Pupp jsme spolu s časopisem Glanc a kadeřníky Franc Provost pečovali o vzácné hosty z řad slavných osobností. Absolventky líčily se značkou MUD Designory, kterou jsme u příležitosti Filmového festivalu v Karlových Varech uvedli na trh.

HAIR MAX TOUR 2013

Jedna z největších kadeřnických show s českými a zahraničními kadeřníky v ČR se neobešla bez kreativního make-upu, který vytvořil tým našich absolventů pod vedením vizážisty Sashi W. Isara a Claudie Marčekové. Krásné líčení pro vlasové značky Davines a Hair Company se snoubilo s dokonalými účesy.

FASHION WEEKEND 2013 PRAGUE

Modelky, přehlídky, líčidla, kamery, stres, kreativita a nadšení do práce, to je přesně náš svět a to, co milujeme. Backstage z PRAGUE FASHION WEEKENDU. Pečlivě jsme vybíraly ty nejlepší z nejlepších, aby spolu s námi přesvedli světu kreativní make-up, který vyznáváme. Supervize se ujal Tomáš Moučka, který dohlížel na preciznost provedení.

SVATEBNÍ EXPO A ABSOLVENTKY MASTER PRO A-Z

Ani na největším svatebním veletrhu nesmí chybět šikovné vizážistky z řad absolventek posledního MASTER PRO A-Z. Lucka, Markétka a Ivetka odvedly skvělý kus práce a nasbíraly plno zkušeností

RUNWAY MAKE-UP KURZ A PŘEHLÍDKA TAŤÁNY KOVAŘÍKOVÉ

V kterém jiném kurzu, se dopoledne naučíš principy runway make-upu a večer po kurzu se zúčastníš reálné módní přehlídky a zažiješ, jak to chodí v praxi? Naši studenti si tentokrát svou první přehlídku nalíčili v pražském hotelu Four Seasons.

NAŠI ABSOLVENTI PRACUJÍ PRO PŘEDNÍ MAGAZÍNY

Petra Bednářová, absolventka všech našich kurzů, líčila a česala skvělou fashion story pro přední ruský časopis. Modelkou byla Iva Kubelková. Tým si pochvaloval Petřino profesionální vystupování a výkon. Ke každému stylingu se vytvářel nový look a Petra vše hravě zvládla a propojila své umění v make-up a ve vlasovém designu.

MODRÉ Z NEBE PRO NAŠE ABSOLVENTY

Pro naše absolventy bychom snesli modré z nebe. Nejlepší práce z posledního Men make-up kurzu pod vedením lektora Tomáše Moučky byly vybrány do speciálního vydání časopisu Studio Zone. Fotila skvělá Nikola Šrajerová. Absolventi se tak nejen naučily nové techniky tohoto specifického líčení, ale zároveň se jejich práce objevila v časopise spolu s jejich jménem.

TABSOLVENTKA VERONIKA ŠÍROKÁ, V AKCIITLE

Před 2 týdny skončila Master PRO A-Z a dnes až má za sebou nespočet pracovních zkušeností. Veronika Široká a její make-up pro modelingovou agenturu Scoutya.com.

DO FASHION BRANŽE PRONIKNEŠ POUZE S MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE

Obdivuhodné výkony podaly absolventky Make-Up Institute Prague pod dohledem vizážistky Janky Letkové na akci FASHION LIVE!, která proběhla v říjnu v Bratislavě. Holky se vyřádily, líčily vše od přirozených make-upů až po neuvěřitelnou extravaganci na více než 30 modelkách a modelech. Zažily vše přes euforii, stres, vypětí,

TIABSOLVENTKA MASTER PRO A-Z LÍČILA KOLEKCI HANY ZÁRUBOVÉTLE

Úžasný úspěch zaznamenla naše čerstvá absolventka MASTER PRO A-Z, Žaneta Gi, která líčila nejnovější kolekci návhářky Hany Zárubové. Fotila Bára Prášilová.