40+

JE UNIKÁTNÍ A ÚZCE SPECIFIKOVANÝ MAKE-UP KURZ URČENÝ ŽENÁM VE VĚKU 40 LET A VÍCE

VÍTE, ŽE SI SPRÁVNÁ TECHNIKA LÍČENÍ UMÍ SKVĚLE PORADIT DOKONCE I S HLUBŠÍMI VRÁSKAMI?

HLEDÁTE ZPŮSOB, JAK ZATOČIT S POVADLÝMI KONTURAMI OBLIČEJE A JAK POSTUPOVAT PŘI VZNIKU PIGMENTOVÝCH SKVRN?

 

S tím vším Vám rádi poradí naši odborníci. A co víc? Naučí Vás další užitečné triky a současně doporučí produkty, které Váš obličej dokonale projasní a Váš výraz získá jedinečnou jiskru.

S čím se naopak u nás vůbec nesetkáte? Nepoužíváme silné vrstvy líčidel, věříme, že pouze a právě lehký a fresh make-up přinese každé ženě skvělý a zaručeně správný výsledek!

 

JAK TEDY SAMOTNÝ KURZ PROBÍHÁ?

Jistě se shodneme, že bez nezbytné teorie správného postupu to nepůjde. Tím tedy začneme.Následně se pokusíme zbavit Vás (máte-li nějaké) nesprávných technik líčení. V další fázi Vám ukážeme jak má správné líčení vypadat a proč. Rozdíly sama dobře uvidíte a pocítíteSeznámíme Vás s tím, jak klíčová je příprava pleti před líčením. Konkrétně v tomto kurzu klademe na tuto oblast velký důraz, neb příprava je v případě zralejší pleti naprosto nezbytná.Jakmile společně zvládneme teorii, jste připravena na samotné líčení. To probíhá vždy ruku v ruce s konzultací naší vizážistky.Nabídneme Vám dostatek prostoru pro vyzkoušení toho správného odstínu make-upu, až například po vytváření kouřového stylu líčení se štětci.

 

CO BĚHEM A PO ABSOLVOVÁNÍ KURZU 40+ ZÍSKÁTE?

Budete schopna se nalíčit ve svém domácím prostředí dle technik, které si u nás osvojíte.Získáte takzvaný Face chart, kde budou zaznamenány veškeré postupy líčení a vhodné barevné odstíny, které s Vámi korespondují.V rámci kurzů Vám nabídneme naše kompletní vybavení (veškeré pomůcky pro líčení) včetně dokonale osvětleného prostoru naší učebny.

 

 

 

Vezměte si k nám s sebou kromě dobré nálady i svá vlastní líčidla, pomůžeme Vám s konzultací Vašeho stávajícího výběru.

 

PROGRAM KURZU

– Příprava pleti před líčením

– Jak si poradit s běžným, denním líčením

– Tajné triky pro večerní look

– Technika smyslného kouřového líčení

 

Forma: Skupinový kurz ( max. 8 osob )

(pokud preferujete osobní přístup, je možno se domluvit i na privátní lekci, kde se bude lektor věnovat pouze Vám. Více informací naleznete http://www.makeupinstitute.cz/privatni-make-up-konzultace/)

Trvání: 6 hodin ( 10-16.00)

Cena: 3 200 Kč

Termín:

06.06.2020

07.06.2020

13.06.2020

14.06.2020

BOOKING / PŘIHLÁŠKA