Svatební speciál Make-Up kurz

Svatební líčení je naprosto  specifický obor, který zahrnuje soubor pravidel správného líčení nevěsty a přípravu jejího celkového vzhledu. Důležité je tyto zákonitosti poznat a zároveň umět naplnit představy každé nevěsty. 

Jedině v kurzu se naučíš, jak nalíčit nevěstu a její doprovod, aby to byl neopakovatelný  vizuální zážitek pro všechny, kteří budou jeho součástí. Dozvíš se jaké líčení je optimální pro obřad v dopoledních hodinách a jak postupovat, koná-li se svatba později odpoledne, jak ji skvěle upravit na focení a jak na natáčení. Vycvičíš se celkově přizpůsobit styl líčení vzhledu své  nevěsty, odstínu její pleti a samozřejmě i jejím svatebním šatům a účesu.  Zkrátka, tvoje nevěsta se musí cítit královsky a ty musíš vědět jak toho dosáhnout k její spokojenosti!

CO TĚ NAUČÍME?

Chceme naše studenty  podrobně seznámit se specifiky oboru a vybavit je všemi potřebnými znalostmi a technikami .

Nejenom, že tě tento kurz naučí dokonale vše o svatebním líčení, ale navíc ti ukáže, jak své nabyté znalosti využít v praxi a uplatnit se tak v oboru.

Jako vizážista se naučíš, jak si vybudovat v rámci svatebního líčení vlastní značku, kdo a co ti dopomůže ke zviditelnění, jak se pohybovat v oblasti PR a jaký typ spolupráce můžeš navázat se salony krásy. V cílové rovince kurzu jsi vybaven nejen praktickou stránkou a dovednostmi, ale i komunikačními nástroji, které ti zásadním způsobem pomohou nalézt jak uplatnění v odvětví vizážistiky a líčení obecně, tak i konkrétně v oblasti  svatebního líčení a společenských událostí.

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Guru svatebního líčení v České Republice, vizážistka Simona Bártová. Simona se úzce specifikuje na osobní klientelu a líčení nevěst , ročně nalíčí přes 80 svateb. Vede úspěšnou poradnu a je tou nejpovolanější pro to, aby tě naučila, jak s nevěstou zacházet tak, aby jsi byla součástí jednoho z nejdůležitějších dnů v jejím životě.

 

PODPORUJEME TVOJI ÚSPĚŠNOU KARIÉRU!

Jako úspěšný absolvent  kurzu, máš možnost využívat bonusových služeb jako jsou podpůrné lekce ke zdokonalení technik,  praktické cvičení na místě za dohledu lektorky a dny fotografování navíc pro obohacení portfolia.

 

 

 

Navíc při úspěšném dokončení kurzu získáš možnost konzultace s agenturou pro vizážisty, která ti pomůže zprostředkovat první klienty!

 

CO SI ODNESEŠ?

Nikdo neodchází s prázdnou, každý absolvent získá Certifikát našeho Institutu o absolvování kurzu Svatební Speciál a navíc krásnou fotografii svatební líčení pro rozšíření tvého portoflia.

 

Video z kurzu:

 

TRVÁNÍ: 1 den, 8hod, 9.-17.00

CENA: 2 900 Kč

TERMÍN:

29.03.2017 (středa)

10.05.2017 (středa)

BOOKING / PŘIHLÁŠKA