AIRBRUSH INTRO

Umění airbrush je již delší dobu nástrojem profesionálních vizážistů a posledních letech se stává čím dál větším trendem a běžnou aplikací ve všech oblastech make-upu.

Zajímá Tě tato technika a chceš vědět více? Právě pro Tebe je AIRBRUSH INTRO. Zjistíš, jak to funguje, jak make-up vytvořený airbrush vypadá a co vše je k tomu potřeba.

 

 

CO JE AIRBRUSH?

Airbrush2AAirbrush je technika, která umožní nanášení make-upu i ve více vrstvách. Touto technikou se může vytvořit jak transparentní, tak i vysoce krycí bezchybný základ. Jelikož je make-up na pleť aplikován v mikrojemných částečkách pomocí airbrushové pistole, výsledný efekt je mnohem přirozenější a čistější, než ve srovnání s make-upem vytvořeným štětcem nebo houbičkou. Nedostatky pleti jako jsou červená místa, popálení sluncem, rozšířené póry, jizvičky po akné apod.,jsou zakryty stejnoměrnou vrstvou, takže se na nich nevytvoří viditelný nepřirozený povrch.

Airbrush make-up nabízí dokonalý konečný vzhled. Nezanechá mapy ani nepřirozené vrstvy při okrajích typické pro make-up štětcem nebo houbičkou. Tato přidaná hodnota je hlavní pro hi-definition a high-rozlišení digitální fotografie.

 

PROGRAM AIRBRUSH INTRO:

Airbrush7A– seznámení se s technikou airbrush (historie airbrsuh a využití v praxi)

– ukázka aplikace airbrsuh na modelce ( podíváš se, jak vypadá foundation, tvářenka, rtěnka, oční stíny vytvořené airbrush technikou)

– každý student si vyzkouší v rámci plně vybavených učeben aplikaci airbrush

 

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Zajímá tě tato technika, ale nikdy jsi ji neviděla na vlastní oči? Právě pro tebe je určen Airbrush INTRO, ve kterém se můžeš s danou technikou práce i vybavení seznámit.

Zjistíš, jak daný make-up vypadá, vyzkoušíš si aplikaci a dozvíš se důležité tipy a triky v rámci práce s airbrush pistolí a kompresorem.

Předpokládá se znalost základních technik líčení.

 

Pokud tě airbrush make-up nadchne, můžeš se jej naučit v rámci intenzivního 3denního AIRBRUSH make-up kurzu.

Absolventi AIRBRUSH INTRO mají 20% slevu na AIRBRUSH KURZ

 

Cena: 1 200 Kč

Trvání: 5hod ( 10-15hod)

Termín: 23.11. 2015 (pondělí)

BOOKING / PŘIHLÁŠKA